bugün

metehan mert çakır tarafından hazırlanıp sunulan ve zaman zaman mesut süre, dinar kahveci ömür okumuş ve
ilker gümüşoluk 'un katıldığı hafta içi her gün 17:00 - 20:00 saatleri arasında rock fm'de dinlenebilecek, rock müziğin önemli isimlerinin konuk edildiği, kayda değer konserlerin duyurulduğu ve bu konserler için davetiyelerin verildiği interaktif ve gerçekten eğlenceli radyo programı.
radyo kanallarında dolaşırken denk geldiğim ve bir daha da bırakamadığım radyo programı. hakketen eğlencelidir. bazen sosyal konularda yaptıkları yorumlarda buram buram cehalet koksa da her şeyiyle samimi programdır.ayrıca herkes her şeyi bilecek diye de bir kaide yok canım. sanki elemanlar ulan şu muhabbeti bir radyo programında yapsak geyiği çevirmişler ve en sonunda bir şekilde hayata geçirmişler. (bkz: 94 5)
klasik 403lerde 40-45 nolu sıralardır, arabaların üç kişilik mekanıdır. bir de arkayı beşlemek deyimini hayatımıza sokan yerdir.
bu programda bas çalarken cinlenen bir adamın hikayesi var çok gülüyorum ben buna ama gel gör ki internetten bulunmuyor. mağdurum lan sözlük.
Otobüs ve minibüslerde çoğu gencin ilk tercihidir. yok lan rahat ya o yüzden yani..
10 kasım da vardar ovası dinlemektir.
az önce iron maiden'dan wasting love ile harika bir açılış yapmış, rock fm'de yayınlanan kaliteli şarkıların çalındığı program.
minibüste ilk tercih olmalıdır.. para uzatmazsınız ikide bir.

otobüste son etercih olmalıdır(şehirler arası) zira ornegin orta sırada kalırsanız arkası 5 li koltuk olan bi tırt firmada ve ortada olursanız 2 yanınız da dolu olabilir. bi mola olur inmek için yarım saat beklersin. vs..
şöför muavinliğinden kurtulabileceğiniz en kral yerdir.
(bkz: arkayı beşleyelim beyler)
metehan mert çakır abimizin sunduğu güzel bir radyo programıdır. 94.5 rock fm'de hafta içi her gün saat 17.00-20.00 arası işten, okuldan dönerken yorgunluğunuzu atmak amaçlı dinlenebilir. hele bir de mesut süre varsa tadından yenmez.
nedense kendimi en rahat hissettiğim koltuktur. Sanki tatile çıkmış gibi hissediyorum kendimi orada.
çok sıkıcı olunan, geri planda kalınmasına neden olan koltuktur.
metehan mert çakır sayesinde evden işe gelene kadar internetin çektiği yerlerde yolumu katlanılır kılan program. sonrasında da 10'a kadar sabahlarımı çekilir hale getiriyor. bu sabah tam bir cuma neşesi pompaladı sağolsun. ayrıca her gün çaldığı metallica'larla bütün gün dilime dolanan şarkıyı belirliyor. dün enter sandmansöylerken, bugün sad but true söyleyeceğim.
Güzel işler yapmak için en ideal koltuk.
eski tadı yok, dinlemeyeli uzun zaman olmuştu ki bugün yine beni tutamadı. geçmiş hatırına kent fm radyoda kayıtlı kalmaya devam ediyor. *