bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  metehan mert çakır tarafından hazırlanıp sunulan ve zaman zaman mesut süre, dinar kahveci ömür okumuş ve
  ilker gümüşoluk 'un katıldığı hafta içi her gün 17:00 - 20:00 saatleri arasında rock fm'de dinlenebilecek, rock müziğin önemli isimlerinin konuk edildiği, kayda değer konserlerin duyurulduğu ve bu konserler için davetiyelerin verildiği interaktif ve gerçekten eğlenceli radyo programı.
  2 ... saipsiz
 2. 2.
  radyo kanallarında dolaşırken denk geldiğim ve bir daha da bırakamadığım radyo programı. hakketen eğlencelidir. bazen sosyal konularda yaptıkları yorumlarda buram buram cehalet koksa da her şeyiyle samimi programdır.ayrıca herkes her şeyi bilecek diye de bir kaide yok canım. sanki elemanlar ulan şu muhabbeti bir radyo programında yapsak geyiği çevirmişler ve en sonunda bir şekilde hayata geçirmişler. (bkz: 94 5)
  ... emilio santos olmemeliydi
 3. 3.
  klasik 403lerde 40-45 nolu sıralardır, arabaların üç kişilik mekanıdır. bir de arkayı beşlemek deyimini hayatımıza sokan yerdir.
  1 ... invincible
 4. 4.
  bu programda bas çalarken cinlenen bir adamın hikayesi var çok gülüyorum ben buna ama gel gör ki internetten bulunmuyor. mağdurum lan sözlük.
  ... butun nickler alinmis
 5. 5.
  Otobüs ve minibüslerde çoğu gencin ilk tercihidir. yok lan rahat ya o yüzden yani..
  1 ... son of light
 6. 6.
  10 kasım da vardar ovası dinlemektir.
  ... akvaryumdan bakan alik balik
 7. 7.
  otobüste kaldırılmak istemeyenlerin mekânıdır.
  ... triad
 8. 8.
  az önce iron maiden'dan wasting love ile harika bir açılış yapmış, rock fm'de yayınlanan kaliteli şarkıların çalındığı program.
  ... m u t l u
 9. 9.
  minibüste ilk tercih olmalıdır.. para uzatmazsınız ikide bir.

  otobüste son etercih olmalıdır(şehirler arası) zira ornegin orta sırada kalırsanız arkası 5 li koltuk olan bi tırt firmada ve ortada olursanız 2 yanınız da dolu olabilir. bi mola olur inmek için yarım saat beklersin. vs..
  1 ... ever
 10. 10.
  şöför muavinliğinden kurtulabileceğiniz en kral yerdir.
  ... anksiyetiksancilar