1. 1.
  her pazar 16:00 da hayalhanede boy gösteren ehl i keyf grubunun bir üyesidir.
  rock fm tayfasından olan bu şahıs, hafta içi her akşam arka koltuk adlı programa da çıkmaktadır.
  çarşambaları kendi programı da vardır.

  edit: kendi programının adı gece lambasıdır.
  1 ... toliveistodie
 2. 2.
  kendisinin karmatürk te sabahları sabah şerifleri adlı programı yapıyor ancak bu proglamla harcandığını düşündüğüm oyuncu, radyocu. *
  2 ... bosbelesisler
 3. 3.
  iki farklı radyodan takip edilebilecek, geleceğin en sağlam radyocularından birisi, sabah şerifleri programında, güldüren, eğlendiren, tuhaf bir enerjisi ve çekiciliği olan, acayip yakışıklı, ay dur konu saptı, ne diyorduk; hah, acayip eğlenceli bir, sabah programı yapan radyocu, arkası yarın kuşağının ve tiplemelerden 'subuuti doğru'nun hastasıyız, doğaçlama tiyatroyla uuğraşıyor ve bence bunun avantajını gayet iyi kullanıyor, takipteyiz, selam ederiz.

  (bkz: karmatürk)
  (bkz: http://www.karmaturk.com.tr)
  (bkz: sabah şerifleri)

  (bkz: rock fm)
  (bkz: http://www.rockfm.com.tr)
  (bkz: gece lambası)
  2 ... saipsiz
 4. 4.
  çarşamba geceleri 22:00'de yayınlanan rock fm'deki gece lambası programını sunan kişi.programında artistik patinaj, cevap anahtarı, ibret kapısı gibi bölümler var.

  edit : bu sabah programda duyurduguna göre karmatürk format yayınına döneceği için sabah şerifleri programını bitirmiştir.rock fm'e daha fazla ağırlık verecekmiş.karmatürk'teki yayını format yayını olarak devam edecekmiş.format yayını ne ise artık?
  (bkz: smiley)
  ... lale
 5. 5.
  bir süredir rock fm de berber dükkanı adlı yeni programıyla radyoculuk hayatına geri dönmüştür. başarılıdır, keyiflidir, güldürür...
  -1 ... kendini bilen
 6. 6.
  rock fm in en sağlam mizaha sahip programı berber dükkanı nı yapan radyo programcısı,oyuncu.çok sağlam mizah anlayışı olan bunu her yerde kullanan radyo programcısı.yetenekli yine komik,yaratıcı doğaçlama tiyatro oyuncusu.yine ve yeniden komik mi komik,sevimli mi sevimli kalbimin şen bülbülü,güzel bıyıklı insan.canımsın.
  ehli keyf grubu ile şahane oyunlar oynamaktalar.çok yorgunsun yerinden kımıldamadan gülmek aynı zamanda da iyi müzikler mi dinlemek istiyorsun cumartesi/pazar 18.00 da aç rock fm i berber dükkanı nı dinle. hem izlemek hem gülmek istiyorum mu diyorsun o zaman da hayalhane ehli keyf.
  ... fontamara