bugün

dayak hormonu.*
(bkz: organize isler)
(bkz: cem yilmaz)
Organize işler filminde cem yılmazın söylediği söz.
-----------------------------
Müslüm:filmdeki cem yılmaz karakteri
----------------------------------
--spoiler--
Müslüm:Şimdi sizin kafanızda iki tane soru işareti var. Bir: Dayak nedir? iki: Neden atılır? Sıradan bir dayakta vücutta iki şey yükselir. Bir, korku. iki ardinal. Ardinal bir hormon. Dayağa karşı olan arzuyu artırıyor. Biz bunu istemiyoruz. Biz istiyoruz ki, kabahatinizi hatırlayın. Sıradan dayağa örnek, sıradan dayak. Yaratıcı dayağa örnek, öğretmenlerimizin cetvelle bize böyle vurması.
--spoiler--
müslüm hıyarının uydurduğu bir hormon.
(bkz: eğitim şart)
ORGANIZE ISLERDE COK BILMIS OLARAK CEM YILMAZIN SÖZLEMEK ISTEDIGI FAKAT BECEREMEDIGI BIR HORMONDUR:
cem yılmaz: ardinal

meali: adrenalin..
(bkz: kardinal)
filmde bilerek yanlış söylenmiş bir şeyi, çıkıp burda "ahahah, cem yılmaz piçi adrenalin bile diyemiyor." demektir ardinal.
artması istenmeyen hormondur, kabahatin hatırlanması tercih edilir.
Mafya patronu müslüm'ün dayağın tanımını yaparken anlatımını desteklediği, dayak arzusu geliştiren hayali hormon.
Türk sinemasının en sağlam sahnelerinden birine ilham kaynağı olmuş hormon.

Dayak yerken vücutta yükselen iki hormondan biri.
dayağa karşı arzuyu arttıran ama Müslüm denilen hıyar tarafından bunun olmasının istenmediği hormondur.
türkçe bilmeyen yazar.
çıkar şu üstündekileri ne dediğin anlaşılmıyor.
Şuan dolu dolu vücudumda hissettiğim hormon. Sırf bu yüzden sınava girmeyi seviyorum, bana yaşadığımı hissettiriyor.
Bir analiz.
üye olur olmaz çaylak olan değişik tip.
Kısa sürede sözlükten alt+f4 çekmiştir.
uzun entry'leriyle düzgün ve okunur bir yazar izlenimi vermiş, ama deneme-protest hareketi nedeniyle çaylak olmuş olan bir yazar. hoşgelmiş.
sözlük yetkilileri kesin akpli. (bkz: akp seçmen profili).
Bir hormon.
Dayak yeme arzusunu artıran hormon. Bazı insanlarda bolca salgılanır.