1. 1.
  Twitter'da takipçi sayısı 20 bini geçen, blogundaki yazılarla insanı morali bozuk değilken bile hüzünlendirmeyi başarabilen, çok güzel bir kalem. Arada gündemle ilgili tweetler de atıyor.
  Ailecek izliyoruz. Geleceği parlak gibi.

  Bu da twitter şeysi;

  https://twitter.com/#!/Bidakka
  1 -4 ... elestirmen cocuk
 2. 2.
  bugün instagramda rastladıgım, her liselinin kurabileceği motivasyonal cümleler yazıp altına ismini koyan şahıs, sanırsam ergen kızlarımızın yeni fenomeni. birinin kendisini karşısına alıp ''bak güzel kardeşim, hevesini kırmak gibi olmasın ama özlü söz böyle olmuyor, şunların altına da imzanı atıp durma'' demesi lazım.
  6 ... emit remmus
 3. 3.
  (bkz: dizüstü edebiyatına hayır)
  3 ... fakat muzeyyen bu derin bir tu
 4. 4.
  hayatında bir kez bile edebi roman okumamış insanların yeni gözdesidir. liselidir, hafif atarlıdır. bu işleri acilen bırakması lazım.neyse öptüm görüşürüz.
  4 ... zuluu
 5. 5.
  Vıcık vıcık isyan, umursamazlık ve ego damlayan yazılar paylaşan eleman. Kezbanın erkek versiyonu. Sürekli "hayaat beni neden yoruyosaaun" temalı sözlerini görüyorum internette. Hayır paylaşan da ayrı kezban zaten gördüğüme unf u çakacam artık amk. Zamanında çok boynuz yemiş olmalı o kadar sitem tek bir şeye olamaz.
  2 ... divergent
 6. 6.
  one direction hayranı ergen.
  1 ... kararverenekadarvazgeciyorum
 7. 7.
  Adam agir kezban. Yazdiklarinin aciklamasi yok nasil bir kafaysa.
  ... caroline black
 8. 8.
  Umut Sarıkaya tarafından yazilıp çizilmiş "meriç" karakteri instagram fenomeni olmuş.
  1 ... spacemann
 9. 9.
  Bugün itibariyle paranın uşağı olabileceğini instagram hesabında kanıtlamış kişilik. Ne olduğu belli olmayan zayıflama çaylarından içtiğine dair bir fotoğrafı hesabında paylaşmış ve neredeyse bir insanın hayatını kaybetmesine sebep olacak bu ürünleri özendirici hale getiren modern zaman filozofu.
  1 ... miniksaricivciv
 10. 10.
  Çok satanlar listesine yeni bir kitap daha ekleniyor. Arda Erel'in "senin için" adlı kitabı inkilap yayınevinden çıkacakmış. Para için hiçbir edebi değeri olmayan kitapları yayınlayan yayınevlerine de yazıklar olsun. Ülkemiz kalitesiz kitap okuma konusunda bir numara. Bakalım daha neler göreceğiz.
  1 ... hikayeavcisi