entry'ler (107)

14 yaşında aşk için intihar eden çocuk

ah be oğlum daha 14 yaşındaydının, bir kız için değmeyeceğini anlayacak çok zamanın vardı.

sözlük yazarlarının favori sözleri

''Eğer hiç kavga etmemişsen kendini tanıman ne kadar mümkün?''
''Tüm umudunuzu kaybetmek özgürlüktür.''

(bkz: fight club)

sigara içmeyen insan

sigara içtiğim vakitlerin dışında benim de aralarına dahil oldugum insanlar. şu an sigara içmiyorum mesela.

63 bekleme sendromu

sadece çeliktepede yaşayanların anlayabileceği sendrom. başka otobüse binilip 4. levend'de inilmez. o çeliktepe otobüsü gelecek caddeye kadar bırakacak. 63'e binmek için gelen tüm otobüsleri es geçip gecenin bi vakti eve minibüsle gittiğim zamanları hatırlarım. ben. gelmiyor mınakodugum otobüsü.

pucca okumayın okutturmayın

o kadar edebiyat varken neden diz üstü edebiyatı? her yer edebiyat olmuş hala neden diz üstü edebiyatı?

bir otobüste yaşanacak en büyük rezillik

otobüste boğaya dönüşmek. düşünsenize, olsa ne rezil olunur.

sürahiden su içen baba

küçük yaştayken sahip oldugum babaydı. baktı ben de sürahiden içmeye başladım sürahiden içmeyi bıraktı. bırakmasaydı ikimiz de hala sürahiden içiyor olurduk.

hayatı en iyi özetleyen şarkılar

pink floyd - time

zaman nasıl geçer anlamazsın.

pınar kür

(bkz: hey allah ım kimlere aydın diyorlar)

turkcell

en agır küfürler sizin olsun. vakumlanan para/verilen hizmetin kalitesi oranınca köpekler siksin sizi.

tayyip erdoğan ın sesi ile dalga geçen eziktir

emine erdoğan bile evde taşak geçmiştir o sesle.

küfür edilen şeyler

football manager: sike sike oynatır kendini.

ikizler kızını ne mutlu eder

hiçbir şey. bahsettiğimiz kızı bugün mutlu eden şey yarın mutsuz eder.

arda erel

bugün instagramda rastladıgım, her liselinin kurabileceği motivasyonal cümleler yazıp altına ismini koyan şahıs, sanırsam ergen kızlarımızın yeni fenomeni. birinin kendisini karşısına alıp ''bak güzel kardeşim, hevesini kırmak gibi olmasın ama özlü söz böyle olmuyor, şunların altına da imzanı atıp durma'' demesi lazım.

ilk defa bir şey çalacaklara tavsiyeler

Çalmayın.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

Malt - olmaz.

burakcan karamanoğlu

Gezicilerden kaçı bu çocugun yasını tutuyor peki? Berkin elvan ölümsüzdür diyenlerin yarısı burakcana üzüldü mü? Ya da berkinin ölümünü haklı çıkarmaya çalışanlar burakcan hakkında da mı aynı şeyi düşünüyor? Burakcan üzerinden bir çıkar sağlanamıyor mu yoksa? Ulan hepinize yazıklar olsun be! Anlasanıza kimsenin bu şekilde ölmeye hakkı yok. Berkinin de Ali ismailin de Burakcanın da köprüden itilen polis Mustafa'nın da. iktidarlık üzerinden çıkar sağlamaya çalışan şerefsizlerle birlikte Geziyi bahane ederek ülkeyi karıştırmanın peşinde olanlar da toprağa gömülse keşke.

Not: Herkes üstüne alınmasın.

sözlük yazarlarının telefonuna gelen son sms

"?????"

Evet, bu.

30 dan az kızla sevişmiş erkek ezik ve morondur

(bkz: her gün eline farklı kız ismi koymak)

yazarların dünyanın en iyi 11 ine kaleci adayları

orkun uşak.