bugün

Her geçen gün yaşamımızı kaplayan diziler topluluğudur. hiç bir mantıkları olmadığı gibi olay örgüleride çok basittir.
şimdi size bu dizilerin sırrını veriyorum:

- En başta hiç değişmeyen ana tema aşktır.başka bir konu işlememeye yeminlidirler.Tamam aşk olsunda kardeşim her boku nasıl dönüp dolaştırıp aşka getirip, dizideki herkesi birbiriyle sevgili yapıyosun.

- Zengin teması şuan en mode olan şey bu dikkat edin her dizide bu küçük sırlarından, adını feriha kodumundan, lale devri gibi diziler kadar

- zengin veya fakir bir adam veya bir kadın vardır bunlar kendi içlerinde ikiye ayrılırlar. adam veya kadın çok zeki, akıllı, gururlu veya tam tersleridir.(birden fazla veya dikat)ve bunlar birbirine inanılmaz bir şekilde aşık olur. burdaki inanılmazlık olayın gelişme aşaması yoldan geçen birinin osurması bile bu aşkı tetikleyebilir.

- Dizinin ana karakteri veya başrol oyuncu dizinin en yakışıklı veya güzel, en akıllı, en karizmatik insanıdır. sıradan normal bir insan olma şansı yoktur. çünkü senaristlerin kapasitesi bunu yapmaya yetmeyecektir zaten neyse. devam

- kesin bir kaçırılma olayı görürüz.

- zengin bir adam vardır herkezi işten falan kovdurur. dükkanını kapattırır.

- bi mesaj verilmek istendimi bunuda beceremezler. mesela diyelim yeni bir yasa çıktı. anında o yasa değişikliğini dizide izlersiniz zannedersiniziki ev değil tbmm.

- diziye yeni katılacak biri saçma sapan bir şekilde dizi karaterleriyle arkadaş olur ve diziye girer.

devamı gelecek...
(bkz: dinle sevgili)
(bkz: yer gök aşk)
(bkz: fox tv dizileri).
kesinlikle çocuklar duymasın . ne lan bu sosyal mesaj verme isteği , öğretici olmaya çalışma arzusu. yok efendim deprem tatbikatı ile ilgili bir bölüm çekerler sonra işte yanımıza bunları bunları almalıyız bik bik bik. bi siktirin gidin demek istediğim tek dizi.
sen komedi yap ilk başta sonra vereceksen mesajını ver.
(bkz: O Hayat Benim)

Couch Potato'ların çok izlediği dizi. Lan bir tuvalete git, kalk, gezin, çay demle, bulmaca çöz...