bugün

America OnLine'ın kısaltmasıdır.
AOL, internet servis sağlayıcılığının yanı sıra, arama motoru, anında mesajlaşma, e-posta gibi hizmetler de vermektedir.Ama son zamanlarda MSN tarafından geçilmiştir.
(bkz: açık öğretim lisesi)
(bkz: anadolu öğretmen lisesi)
(bkz: afyon aol)
igrenc bir internet servis saglayicisi. kesinlikle uzak durun.
arginin ornitin lysin'den oluşan bir aminoasit karışımıdır. çok etkili bir kür olarak genellikle kas kütlesine inanılmaz etki yapar.
sarp bölgelerde kurulmuş kafkas dağ köyü.
bilgisayarimda bulunan ne halta yaradigini bilmedigim tam tamina 859 mb alan kaplayan halt. ekle/kaldirdan silemiyorumda aq.
resmi/önemli sitelere üye olurken kullandığım mail adresimin sağlayıcısı. spam kısmında bir sorun yok, hızlı ve sade bir arayüzü var, servislerinde de bir sorun yok, e daha ne isteyeyim dimi ama.*

dip not: google chrome kullanıcıları size sesleniyorum, ufacık bir buton sayesinde maillerinize tek bir tıkla ulaşmak istiyorsanız, eklentisini indirmenizi tavsiye ederim.
an itibariyle üye olunamayan sitedir.
http://new.aol.com/productsweb/?cid=26df4873:12d49a5d19d:-5833&tid=mail&pid=825349&fid=6122&fgid=316&typeid=2&authLev=0&sitedomain=startpage.aol.com&createSn=1&locale=us&siteState=OrigUrl=http://www.aol.com/&regTicket=AAUBk2GCAY8wggGLoAMCAQWhBRsDQU9MohwwGqADAgEBoRMwERsPYnRfcmVnaXN0cmF0aW9uo4IBXTCCAVmgAwIBEKKCAVAEggFMLoi%2B/tCEm8geDtymjP0OMss9PnnFZgc%2BUe0FHPjXtpKcg2ueLl5yF2hTGs2wG8hG3xwLLFlTrzKnzPjSF3J9xTPK70qMdOYEkQUlfu84lZxFm1E5SYmOj2dxAo15GPIeEoMOMMelBu1E4eMaLib7QYVgVKLM4Ao5zagTmV2k0Jn0SicWdr0nLDQfNY%2B/pAlw29hxLXuLznEvn%2BOuHxJhpYrbWfyNvacCt66fxnV92SkwLVLcLICsi8ZKAcDSpomqEuVGh8jZfd2k1jEBw3VVXb3rhISZRdai6f936C14m4Gv9aH3UTH/705GmfOSpftEtC/gBvRutMzyjRLIT%2BZhJ4lN5SGWCG2y64HupZV4SNL0M1sd71U0iVfimdMHKBTCLmJA7TtevdkUVs169VSYmH2lVFbO39GToiLN6RfmuNssI6PIU5XohaypsQg%3D&lang=en&regPromoCode=825349
google arama motoruna açık öğretim lisesi sitesine gitmek için yazılan kısa harfler.
aylık 174 milyon ziyaretçiye sahiptir.
arjinin ornitin lizin kısaltmasıdır. kas yapılanmasına ve protein sentezine destek olan bir amino asit ürünüdür. L-Arjinin, L-Ornitin ve L-Lisin amino asitlerinin kısaltmasıdır. Bu üç amino asit büyüme hormonu üretimine ve kas dokularının yenilenmesine yardımcı olur.