bugün

(bkz: ne mutlu türküm diyene)*

görsel

(bkz: girne)*
görsel

tegv' de bir minnoşun hediyesi. bugünki konumuz rölyef yapımıydı, çiçek yaptık. çalışmaya başlamadan önce en sevdiğimiz çiçekleri konuştuk, çocuklar bana sorunca ben de papatya dedim. vedat diye bir çocuğum var, inanılmaz şeker bir ifadeyle, sen papatyaya benziyorsun dedi bunu duyunca. giderken de görüşürüz papatyam deyip sarılıyor, dönüp dönüp el sallıyordu papatyam diyerek.* ,

günlük mutluluk dozumu alıp dönüyorum eve resmen, herkese tavsiye ederim.
(img:#1826194)
Japon’lar ziyaretime gelmişler. Wasabili krakere de bayılırım zaten. Bir gün hatır için yerken öleceğim.
bkz: yaran yanlış okumalar
en azından yol kenarından mutluluk toplamak bedava.

görsel
isim vermiyim, biri beni fena halde kandırdı. "etu dön bak sözlük artık eskisi gibi değil. full çıtır hatun pure18 gibi ortam var. bi de anın görüntüsü başlığında her gece ginger redhead hatunlar yarı çıplak foto paylaşıyor" kabilinden şeyler söyledi. ee döndük foto moto paylaşmıyor kimse hep kitap çiçek böcek resimleri.

anın görüntüsü değil anın gürültüsü olmuş bu sadece.

hani çıtır? hani freak blonde babeler, şiirsel memeler, inleyen nağmeler? hani?
Bugün bi alışveriş için mağazaya girdiğimde bi anne çocuğunu arıyordu. Sonradan bulduk. Bakın nereye saklanmış.

görsel
Bazıları ağlayabilir.

görsel
görsel
Güne çay ile başlamak..
marketten Arabaya doğru giderken yolda görüp sevdim şu arkadaşı . Sonra peşimden geldi. Şimdi de arabanın üstünden inmiyor .
görsel

görsel

görsel
Saat 8 den beri dersteyim, sırtım gözüm kulağım....ölüyorum galiba.. daha kötüsü derste kulaklık takmıştım, bi ara çıkarıp hocaya bir şey söyledim az önce söyledik kızım onu dedi.... kendi kendime ele verdim.
Neyse bitsin artık şu gün yeter bu kadar.
görsel
görsel
Va ta fak
ahlat ağacı çiçek açtıysa bahar iyice gelmiş demektir
görsel
pek yeni bir görüntü değil aslında ama günün anlam ve önemini güzel açıklıyor.

görsel
Moskova metrosundan görüntüler. Moskovada yolda giderken bile güzele çarpıyorsun sananlara gelsin
görsel
görsel
bütün arkadaşları ekip tek başıma takılma hevesimi yandaki teyze yavrum tek basına oturma kıyamam diyerek mahvetti. simdi de mühendis torununa alacak beni evi tarif ediyorum.
(img:#1826637)

iş çıkışı.
polisim lan ben. hem de trafik polisi.
görsel
görsel
Ses kes.
Gökyüzünün güzelliğine düştüm.
görsel
görsel
görsel
Mecburiyet.
Sabaha kadar ayaktayiz.