1. 1.
  (bkz: kuzey kıbrıs türk cumhuriyeti)
  6 ... markasiz
 2. 2.
  yavru vatan.
  -1 ... didi mayzenkayzer
 3. 3.
  kktc
  9 ... sosyolokum
 4. 4.
  Türkler sayesinde kurtulmuş ama şaşırtıcı derecede türk düşmanlığı var ülkede.

  (bkz: yediği kaba pislemek)
  1 -4 ... bir burcu geldi gecti burdan
 5. 5.
  Su sorunu varmiş şimdi bitmiş.
  1 -1 ... kale3112
 6. 6.
  Yeni başbakanı Tufan Erhürman olan %100 yasal ülke. Bir daha ülkemize "Yaşadışı" diyen olursa, Tufan Erhürman hepsini dövecek. Bu öfke karşısında hiç kimse ülkemize haksızlık edemeyecek.
  https://youtube.com/watch?v=tL8IO5C8Fls+
  -1 ... hexa gram
 7. 7.
  24 Haziran 2018'de, Türkiye ile aynı günde seçim gerçekleşen ülke. Ülkem. Bu seçimlerde orada oy kullanmayı çok isterdim; Nasılsa Türkiye'de kullandığım oy bir işe yaramadı. Belki orada yarardı. Zaten şu seçimlerden sonra annem de "Artık buradan hayır gelmez, en iyisi Kıbrıs'a taşınalım." Dedi. O muhabbetin üzerine Bugün de Lefkoşa'dan şu zarfın gelmiş olması, bir işaret olabilir bence.
  kktc
  Zaten kardeşimi Kıbrıs'a yolladık,
  yazarların söylemek istedikleri
  yazarların söylemek istedikleri
  arkasından da biz gidersek tam olur.
  Burada benim oy verdiğim parti kazanmıyor. Bıktım hep aynı partinin kazanmasından. O yüzden ben de kendi memleketime gideceğim. Hem KKTC çok daha laik ve özgür, demokratik bir ülke. Zaten annem de neden bizi Türkiye'ye taşındırmış ki, KKTC'de kalsaydık keşke. Şimdi doğduğum topraklara dönmek için uğraşıyorum; Olmuyor. Keşke de hiç gelmeseydik Türkiye'ye. Bekle beni memleketim, ilk fırsatta geliyorum.
  2 -4 ... hexa gram
 8. 6.
  ülkücülerin kardeşlerimiz, soydaşlarımız dediği ülkelerin hiçbirinin siklemediği türk toprağı. siz hala kardeş ülke demeye devam edin. onlar hiçbir zaman tanımayacak kktc'yi.

  ne demiştik; devletler arası dostluk yoktur, devletler arası çıkar ilişkileri vardır.
  1 ... sovyet piyadesi