bugün

henüz 17 yaşında olmasına rağmen olympique lyon'dan monaco'ya 5 milyon euro bonservis bedeliyle transfer olan forvet. genç milli takımlarda gösterdiği performanslarla göz doldurmuştur.
fransa ligi'nde bu sezon oynadığı 5 maçta 2 gol 1 asist yapmış 18 yaşındaki golcü.

(bkz: buralar hep entry dolacak)
fifa 14 kariyer modunda orc'a dönüşen genç yetenek.

karşısında kim olursa olsun farketmiyor, sikip atıyor resmen.

oyuna etki açısından en iyi 2-3 adamdan biri oluyor ileride. ben kendisini 20 yaşında 14 milyon €'ya kaptım. 3 sezon sonra 88 milyon €'ya barcelona'ya kitledim lakin satmaz olaydım.

adamın pozisyonunda kara delik oluştu resmen, kim gelse dolduramıyor amk.
geleceğin en iyi forvetlerinden biri olmaya aday fransız genç golcü. fransa nın yeni henry si olarak görüyorum ben şahsen. 181 cm boyunda ve sağ ayaklı. goudaloup asılı lyon doğumlu ve lyon alt yapısında yetişti. çok hızlı ve seri çalım atan son vuruşları iyi bir forvet. monaco forması giyiyor.
Fifa 14 monaco kariyerimde bana falcao'ya gerek duymayip sattiran hayvani santrafor.
hervin ongenda ile beraber fransa'nın geleceğidir.
Defansı delerek ilerleyen forvet. Messi gibi top sürebilen , adeta rakiplerin içinden geçen bir oyuncu. Son vuruş konusunda uzmanlaşabilirse bu hız ve yetenekle yeni henry olur kesinlikle.
iddia o ki ödenen bonservis miktarı 80 milyon euro dur. oha dır çüş tür.
Bonservis miktari yaklasik 60 milyon eurodur, eger tutarsa ayni fiyatlara satabilirler, cok genc cocuktur.
Pogba , depay , sterling , draxler , lukaku ve kovacic te dahil olmak üzere 93-96 doğumlu futbolcular içerisinde en büyük potansiyele sahip futbolcu. ismini saydığım kendi jenerasyonundan bu 6 ismin popülarite olarak gerisinde olduğu gibi yine januzaj , jese , markovic , chamberlain , kondogbia , varane gibi isimlerden de az tanınıyor. Yalnız biraz futboldan anlıyorsam eğer şu kadar söyleyeyim bu çocuk aynı messi gibi kalabalıkları delerek çalım atıyor. Yeter ki manu da şans bulsun. Zaten çuvalla para vermişler oynatırlar herhalde. Bu çocuk bu senenin sonunda bir dünya yıldızı olarak karşımıza çıkabilir.
Bugün manchester united formasıyla liverpool karşısında sonradan oyuna girip ilk maçına çıkıp ilk golünü atmış forvet. Bu çocuk neymar ı falan da geride bırakabilir. Ronaldo ve messi nin ardından yeni fenomen olabilir.
Overrated dedik ama adam wonderkid çıktı rıza baba.
aldığı paranın hakkını veren isim.
manchester united in genç santraforudur.
yeni wayne rooney olabilir.
(bkz: worrior)
premier ligde şuana kadar 2 maçta toplam 83 dakikada 3 şut 3 gol atan wonderkid.
'yeni şeytan'...
3 sene sonra dünyanın en iyi futbolcusu.
istikrarını aynen sürdürürse bir kaç seneye nur topu gibi yıldız futbolcu olur. fenerbahçe yaşı geçmiş yıldızları getirene kadar neden böyle adamların peşine düşmüyor anlamıyorum.
Bu yasina ragmen cok yuksek maliyetli olmasi bile buyuk yildiz adayi oldugunun kanitidir.
Çok yetenekli ve seri bi forvet. Tecrübe eksigi var biraz şampiyonlar liginde kapatacaktır bunu. Memphis depay çok iyi anlaşacak gibiler ikisinde de futbol zekası üst düzeyde, bikaç seneye en iyi bikaç futbolcudan biri olacak gibi.
Arsene wenger kendisi için kanat forvettir demiş.martial ın menajeride dalga mı geçiyon seni kim takar amk morugu demiş.
geleceğin theo walcott udur. bu adamların geleceğini de arsene wenger planlar. moruk ne diyorsa doğrudur ağam.
wenger kıskançlık yapmadan söylüyorsa doğrudur. onun yetiştirdiği kadar topçunun yarısını biz koskaca ülke yetiştiremedik.