bugün

Mourinho, takımda kalmasını istediğini açıklamış.

görsel

Manchester United, Anthony Martial ile 1 yılı opsiyonlu 6.5 yıllık yeni sözleşme imzalandığını açıkladı.
Monaco daki hali aşağı yukarı bugünkü mbappe gibiydi ama United hiç yaramadı. Keşke Liverpool a gelse. Benim ekstra hayranlık beslediğim bir isim ama kulüplerin anlaşması veya görüşmesi falan bile pek mümkün değil.
abartılmıştır.
balondur.
Fr. Yasin öztekin.
Yasin Öztekin den hallice bir performansi olan fransiz. Seni sevmedim, sevmeyecegim kavruk oğlan.
aslında kötü ds bir oyuncu değildi bu ya..
fransa milli takımı da takım olamamışsa demek ki..
ulan oyuncu havuzları on numara beş yıldız esasen..
tam bir balondur.arnavutluk macini izliyorum yemin ederim 5 para etmez.adamda teknik 0.allahin fransız kazmasi.
tam bir balondur.arnavutluk macini izliyorum yemin ederim 5 para etmez.adamda teknik 0.allahin fransız kazmasi.
Birazdan oyuna girerek Romanya ya karşı euro 2016 nın ilk golünü atacak forvet.
tamam yetenekli ama 50 milyon da etmezdi yani.
Tam olarak yeni henry. Gerçek veliahtı bulundu. Ryan babel ve theo walcott balonlarından sonra nihayet premier ligin yeni henry si lige adım attı.
kanatta oynayacak kadar diri ve hızlı bi forvettir ama adam monacoda 9 numara giymiş manchester united a geldi. van gaal hiç çekinmeden güvendi ve 9 numarayı verdi ve iki önemli maçta takımını sırtladi. walcott Hicbizaman istenen performansı veremedi ve parlayamadı.
(bkz: geleceğin martial ı)
kanatta oynayacak kadar diri ve hızlı bi forvettir ama adam monacoda 9 numara giymiş manchester united a geldi.van gaal hiç çekinmeden güvendi ve 9 numarayı verdi ve iki önemli maçta takımını sırtladi.walcott Hicbizaman istenen performansı veremedi.
(bkz: geleceğin martial ı)
wenger kıskançlık yapmadan söylüyorsa doğrudur. onun yetiştirdiği kadar topçunun yarısını biz koskaca ülke yetiştiremedik.
geleceğin theo walcott udur. bu adamların geleceğini de arsene wenger planlar. moruk ne diyorsa doğrudur ağam.
Arsene wenger kendisi için kanat forvettir demiş.martial ın menajeride dalga mı geçiyon seni kim takar amk morugu demiş.
Çok yetenekli ve seri bi forvet. Tecrübe eksigi var biraz şampiyonlar liginde kapatacaktır bunu. Memphis depay çok iyi anlaşacak gibiler ikisinde de futbol zekası üst düzeyde, bikaç seneye en iyi bikaç futbolcudan biri olacak gibi.
Bu yasina ragmen cok yuksek maliyetli olmasi bile buyuk yildiz adayi oldugunun kanitidir.
istikrarını aynen sürdürürse bir kaç seneye nur topu gibi yıldız futbolcu olur. fenerbahçe yaşı geçmiş yıldızları getirene kadar neden böyle adamların peşine düşmüyor anlamıyorum.
3 sene sonra dünyanın en iyi futbolcusu.
'yeni şeytan'...
premier ligde şuana kadar 2 maçta toplam 83 dakikada 3 şut 3 gol atan wonderkid.
(bkz: worrior)
yeni wayne rooney olabilir.