1. 1.
    fransız melodic black metal grubu. fransa'nın en iyi 5 black metal grubu arasında gösteriliyor. en iyi albümlerinin redemption process, en ünlü şarkılarının da sister september olması muhtemel.

diskografisi

1993 Garden Of Delight (demo)
    1995 Nihil Negativum (demo)
    1997 Exile
    1999 Sodomizing the Archedangel (ep)
    2000 Drudenhaus
    2001 New Obscurantis Order
    2004 Suicide is Sexy (compilation)
    2004 Redemption Process
    2005 The September (EP)
    4 -1 ... nosfera
  2. 2.
    zayıf veya şişman olması farketmeden sürekli zayıflama ve rejim yapma isteği duyan, yediklerini genellikle kusan kişilerin hastalığı. genellikle bayanlarda görülür.

(bkz: bulimia nervosa)
    ... abhartach lynch
  3. 3.
    psikolojik kökenli, yemek yememe / yiyememe hastalığıdır. ölümle sonuçlanabilir.
    2 ... purplepain
  4. 4.
    eski rahibelerde görüldüğü rivayetleri de olan bir tür psikolojik bozukluk. kişinin cesedine bakıp "yo, bu ben değilim çok şişman bir ben olamaz!" tarzı yaklaşımları sonucu ortaya çıktığı bilinir.
    bazen başka etkenler de bu psikolojik rahatsızlığa sebep olabilir. sebep ortadan kaldırıldığında tedavi kolaydır. ağır vakalarda tedavi ölümle sona erer. *
    1 ... alisemerci
  5. 5.
    black metal seven bünyelerin en az 1 kez olsun dinlemesi gereken gruptur bence.

ben dinledim beğendim, bir de siz bakınız;

https://video.uludagsozluk.com/v/anorexia-nervosa-72791/

... cherry no kokimiyoi
  6. 6.
    daha çok ergen kadınlarda görülen, çok fazla kilo alma kaygısı sebebiyle kontrolsüz diyetlerle başlayan, yemek yiyememe ve uyuyamama durumlarına rağmen aktif olma hastalığıdır. psikolojik kaynaklıdır ve ileri düzeylerinin tedavisi oldukça zordur, ölümle sonuçlanabilir.
    ... hayati sorgulayan adam
  7. 7.
    genellikle 12-18 yaşları arasında başlar ve şişmanlama korkusu yüzünden aşırı zayıf kalma çabaları ile belirlidir. hasta, beklenenin altında bir vücut ağırlığına sahip olmasına rağmen kilo almaktan veya şişman biri olmaktan aşırı derecede korkar. hasta bilinçli olarak yememekte ve zayıf kalmada direnir.
    ... siriuscalisani
  8. 8.
    -mc'a gidelimmi?
    -hayir sen ye ben beklerim!
    -şurdan cips falan alsak nasil olur?
    -tamam oradami yiyeceksin ben beklerim!
    -aaa bakar misin elmalarin güzelligine
    -elmaya bayilirim. sadece elma yiyorum...

(kusana kadar elma yemenize neden olur bu tür insanlar)
    1 ... balyancho
  9. 9.
    ilerlemiş vakları ölümle sonuçlanır. vucut vitaminsizlikten artık kasları eritmeye başlar genelde kusmaktan dolayı genizleri yara içerisindedir. kalbin zayıflamasından ötürü ölüm gerçekleşir. tedavisi zor bir rahatsızlıktır.
    2 ... tutkuk
  10. 10.
    çok zayıf olduğu halde vücudunu biçimsiz, kilolu gören insanlarda görülür. psikolojik temelli, ölüm riski doğuran bir hastalıktır.
    ... sahteyan