bugün

Geçen gün zeytinyağına düşmüş kuşlarının fotoğrafını attı.
Nasıl düştü diye sormaya korktum.
babanın snapchat kullanmasıyla yarışır.
ilginç yöntemler keşfetmemi sağlamıştır.

Yerim yaa * kadın random gülmeyi klavyeden değil emojiler bölümünden yapıyor kurban olduğum!

Beybi!
sürekli yazıyor efendim durduramıyoruz. cevap yazmayınca da arayıp hayatta mıyım diye kontrol ediyor.
Ahh birde kullanmasını bilse... canım annem <3.
sıf bu yüzden anneme interneti yassakladım.
yıllarca telefon kullanmayan anam, torun tombalağa karışınca tabi o guruptan bu gruba sürekli aktif görüyoruz kendilerini. yalan olmasın benden aktif.

o değilde. eksik olmayasın, var olasın ana.
Ya bunlar nasıl anne benim annem bana sarı papatyam diyo o kadar o da senede bir falan.

Yoksa hep yavrum evladım.
tatlı mesajlarla yüz güldüren durumdur.

benimki babamla aşklarını ölümsüzleştirmek için kullanıyor daha çok.

babanla çay keyfi fotosu, başbaşa yemeğe çıktık çok iyi geldi fotosu, karşılıklı birer köpüklü kahve fotosu, baban halanları yemeğe davet etti çok mıtlıyız fotosu, sahildeyiz deniz havası çok gizil fotosu ve daha niceleri.

tam bir sempatik, romantik deli.
Emojinin yaygınlaşmasıdır.
Devir teknoloji devri. bu devirde gayet normal karşılanabilecek durum.
Okuyamayacağınız mesajların karşınıza çıkacağı durum.
gelirkenekmekalırmı....sın
Üstüne son görülme ve mavi tiki de kapatmasıyla beni sok eden durumdur.

Tamam hadi kullansın daha genc teknolıji cagı flaan ama mavi tiki kapatmak niye ya.
Annem bazen nerdesin yazar. Bende arkadaşlarlayım, yakınlardayım diye yazıyorum.

'Yazıyor...' uyarısını gördükten sonra

okey oynuyoruz bi kaç el, çay kahve içiyoruz. Bi dünya muhabbet ediyoruz. Sonra cevap geliyor.

'Gelirken iki ekmek al'

Ah canım anam bana mesaj yazan o ellerine kurban olayım.
babaannemin ipad kullanması kadar şaşırtmayan durum.
Size "neredesin sofra hazır seni bekliyoruz" mesajını atıyorsa. Dünya'nın en tatlı whatsapp kullanıcısı olan bir annedir.
Sesli müzikli, kuşlu böcekli, camili türbeli cuma mesajlarını almanıza sebebiyet veren durumdur. internet kapalıyken de mesaj beklerler. Masum.
Her sabah hiç aksatmadan benim önceki akşam ruh halim nasılsa ona göre video, şiir, görsel, caps yolladığı için kullanmasını destekliyorum ben.
Yemek tarifleirini unutmamak için size yazar.
teknolojiye sövdürür, açık ve net..
Anneler bazen foto çekip göndermek istediklerinde, bu durum bazen fotoların alakasız kişilere gitmesi ile sonuçlanabilir.
annenin sevgili yaptığı anlamına gelen üzücü hadisedir. evet..
Olası bir durumdur.

(bkz: ben de bir anneyim)
görsel