entry'ler (52)

bacaklarını ayırarak oturan erkekler

Toplu taşımalarda işin daha da suyunu çıkaranlardır.

Dolmuşa, otobüse binince bacakları sonuna kadar açmayanı dövüyorlar mı?

Kendi boyu 1.60, iki bacak arası 2 metre. Hayır güzel göründüğünü düşünüp popona kadar açıyorsun ama gerek yok iğrenç görünüyorsun.

sürekli olumsuz konuşan insan

Kendi iç karartısını etrafa yayan insandır.

Nasıl bir kötü enerjiyse kendinden taşıyor ortamdaki herkese bulaşıyor. Pis mendebur.

dağınık saçlı insan

Kalmayandır.

Yok valla kalmadı yahu. Erkeklerin saçı fönlü kızların saçları maşalı.
Bir ben kaldım (bkz: anne topuzu) yapan derken (bkz: fahriye evcen) i görünce bir mutluluk bir mutluluk.

düğüne gitmeyi sevmeyen insan

Kendi düğününde bol bol insan bekleyen insandır. Bekleme kimse gelmez. Gidene gidilir. Bu işler böyle.

dağıtacağı ete yağlardan daha çok koyan insan

Kendince kurban kestim payımı dağıttım diye içini rahatlatan üçkağıtçı Müslüman.

Kendi yemediğini ele verince için nasıl rahat ediyor acaba? Sen yağsız löp eti at dondurucuya sonra ibadet de. Sen bilirsin.

kurban bayramı klişeleri

Kaçan hayvanlar, et yerine kendini kesen amcalar, zorla gidilen akrabalar, bekarlara evlilik ne zaman sorusu, evlilere çocuk ne zaman sorusu, çocuğu olanlara ikinci çocuk ne zaman sorusu, iki çocuğu olana üçüncü çocuk ne zaman sorusu, konuşacak konu bulunamayınca siyasete girmek, kendi çocuğunu övmek, her yerin iğrenç kolonya kokması.

kokusu yaşam sevincini arttıran şeyler

Evlat kokusu, taze çay kokusu, temiz çamaşır kokusu.

sevgiliyle yapılmış en saçma aktivite

Beni tanıyan yok ya yazayım bari şeysi.

Balayında beraber denize işemek.

annenin whatsapp kullanması

Olası bir durumdur.

(bkz: ben de bir anneyim)

kişisel gelişim kitabı okuyan kadın

Başkasının kişiliğini kendine oturtmaya çalışan kadındır.

Bunu yazan da bir insan biliyorsun değil mi? Ona göre artı olan şeyleri sen niye kişiliğine katmak için para verip de o güzel kafanı yoruyorsun? Olumlu olmak, iyi insan olmak, adalet duygusuna sahip olmak yetmez mi?

seni seviyorum ama aşık değilim

Senelerdir evli olan çift söylemidir.

Senelerdir evlisin aşk mı kalır? Aşk geçici sevgi bakidir. Tabi ki kalbindeki kişi sevgiyi öldürmezse.

herkesle arası iyi olan insan

Hesapçı insandır. Güvenilmezdir. Haklı haksız, iyi kötü, güzel çirkin ayrımı yapması beklenemez. Kaynaşıktır.

(bkz: yavşak)

a101 vs bim vs şok

Atıştırmalıkları Harika ve ucuz olan üç güzel marketler zinciri.

Deterjanları da güzel. Dene çok beğenirsin.

hadisenin ingilizce bildiğini gösterme çabası

kıskanç insan söylemidir.

Kadın kaç dil biliyor sen de öğren konuş.

ankara

Sadece Ankaralıların sevdiği şehir.

Nasıl bir memleketse kimse niye sevdiğimizi anlamıyor. Evet evet ben de bir angaralıyım.

tv karşısında uyuya kalmanın keyfi

Birkaç gün sonra amacından sapıp amaçsızlığa kadar giden keşiftir.

Üst üste yapıldığında bunaltır, ruhu darlandırır. Ayda bir iki kere yapılması önerilir.

müzik

Bazı bazı insana iyi gelen, bazı bazı insanın kafasını son derece şişirip rahatsızlık veren, hiç de ekmek gibi su gibi hayati bir ihtiyaç olmayan keyfi dinletidir.

Kimse müzik dinlemedi diye ölmez saçmalama istersen.

gece gece ağlama nedenleri

Sevgilisi WhatsApp mesajını görmüştür cevap vermemiştir. Bak şey de olabilir uyuya kalmıştır da mesaja cevap verememiştir. Yazar kişisi de hemen sözlüğe koşup entry girmiştir çektiği bu acıyı paylaşmak amacıyla.

erkeğin yakışıklısı olmaz delikanlısı olur

Yakışıklı erkek arayan kıza verilesi tavsiye cümlesi.

(bkz: şekilcilik)
(bkz: görüntü kalitesi)
(bkz: içi kof çıktı)

Yine de kanı çok deli akmasın. Ayarında olsun.

ben hayatta 3 şeyden nefret ederim

- kendini akıllı sanıp kandırmaya çalışan insan,
- boş özgüvene sahip yırtık insan,
- merhametsiz insan.

Hadi dördüncü de benden olsun.

- siyasi görüşünü hayat görüşü yapıp bunu her yerde Allah kelamı gibi tekrarlayıp duran insan.