bugün

5 ay sonra resmen ortaya çıkacak olay...
resmen ortaya cikmis olay. kadin her yere yetisiyor abi. 'mutfakta çöp var ativer' yazmiş.
eve geç kaldığınızda önce whatsapptan yazar, tabi mobil veri kapalıdır mesaj iletilmez. sonra sms atar onu da görmezsiniz. en son arayıp "nerde kaldın bu saate kadar?" diye sorar. amaçsızdır yani.
Kötüdür.
Mesela fotoğrafımı değiştirdiğimde onu değiştir olmamış diyor.
Ya da durumlara bakarak ruh halini tahmin etmesi falan. Of.
sözlük de yazar olup ona sarkmanızdan iyidir..
Benim hayatımda kötü yeri olan bir hadisedir.
ne zaman çıkıp "ne yapıyorsun oğlum", "nasılsın " , " iyi misin", " derslerin nasıl" tarzında mesajlar atsa içim burkulur, bir kötü olurum.. yutkunamam o an. hani geyik olsun diye yazar veya o an konuşacağı bir ortamda değildir yazar. ama ben her yazdığına baktığım da bir kötü olurum. hiç bir zaman ona layık olamayacağım için.
Hiçbir zaman tadamayacağım duygu. Telefon bile kullanmıyor kadın. Gerçi bir ara kullanıyordu, attığım mesajları eve gidince ben açıyordum djskjsd.
canım annecim, sen hep böyle teknolojiden uzak kal.
bol bol öpücük yollanması, bol bol komik bebek, komik kedi videolarına maruz kalmak, yazıyor... yazısının üç buçuk dakika ekrandan gitmemesi sonucu sadece ''tamam'' mesajı almak.
Bizim apartmanda anneler ve teyzeler olarak gün için grup kurmuslar. Ah su yeni nesil.
Arkadaşın annesi snapchat kullanıyor ne kadar laik bir aile.
görsel
söz konusu annenin 1 dakikada yazmasıyla olayın sahte olduğuna kanaat getirdiğim ilginç hadise. 1 dakikada yazan anne mi olur?
Benim Annem kullanıyor Genelde Manasız Emojiler atıyor. Canım benim.
görsel
Torun resimleri ve vidyoları içindir.
ya bütün anneler istisnasiz cok tatli. baya güldüm atilanlara. bu da benimkinden.

görsel
Whatsapp son gorulme tarihine bakarak naptigimi cikarabilmesidir.

"Efendim anneg"

-yeni mi kalktin son gorulme tarihine baktim oglen girmisin uyuyorsun diye aramadim

"Ablanla enisten kavgali heralde"

-nerden anladin?

"Ikisine de baktim whatsappa sabahtan beri girmemisler"

Helal olsun sana anne.
Benim annemdir. Hatta kendi telefonu biraz eskidi benim yeni telefon hoşuna gitti ben de alayım bundan bi tane demeye başladı. Sürekli istiyor telefonu, inceleme ayağına gelin kız var mı diye mi bakıyo napıyo anlamadım.
görsel

Ogretemedim ok kib by dememeyi.
Tamam.
görsel
Resimli hayırlı cumalar mesajı gönderir.
Babanın facebook, whatsapp kullanmasından iyidir. Anne candır idare eder falan. Espri konusu da olir ama baba oyle mi? Kaçta yattığını bile takip edebilir.
whatsapp kullanan anne mi olur lan!!! anne dediğin yeşil tuşa basıp açar,kırmızıya basıp kapatır, mesaj gelince açamaz
dedirtir.
Annenin random gülmesi.*
benden aktif kullanmaya başladığından beri kıskandığım hadisedir.