bugün

star'da başlayan yeni dizi. cayır cayır tutacak belli, şu an için gayet başarılı. bu tip çocukların, ailelerin türkiye'de var olduğunu düşündükçe başıma ağrılar girdi. sinirlerim bozuldu. çocuk oyuncu beren gökyıldız'ın oyunculuğu şahane, yerim o tospalak nanakları. yavrum benim.
ha bi de, bu tip insanları çocuklara böyle zulüm edenleri allah ıslah etsin. şerefsiz soysuzlar.
Girilen entrylerden sonra izlemeye karar verdiğim dizi.
An itibari ile Ave maria çalan dizi. Kim öğretti amına koyim bu şarkıyı türklere? Her boka koymaya başladılar, yeter.
kanalın birnden zappin yaparken denk geldiğim ve izlediğim güzel dizi.
Ağlamaktan içim çıktı.hergün kaç çocuk bunları yaşıyor,neler yapıyor düşündükçe daha çok ağlıyorum.
Ağlamaktan içim dışıma çıktı nasıl bi dizidir ya. Çocuğu kadın almasa ben valla teriklerle çıkıp alcaktım. El kadar çocuk ya. Bide o cami avlusuna gitme hikayesi elindeki not. Ay yazarken bile ağlamaklı oldum gene.
içimi deşmiş dizi.

ilk bölümü izlettirdi , hatta yaşattı.

Tüm gereksiz zengin fakir aşk dizilerini bir çöpe atıp şu konuları işleseniz nasıl arkanızda duracağız da.
beni de aglatan dizidir. Uzun zamandir böyle aglamamistim.
ülkecek "cocuk" kavrami üzerinde cok hassas bir dönem geciriyoruz.
Dizinin bu döneme denk gelmesi herkesin duygularini yipratmis olmali.

cocuklar bizim kirgin yüzümüz, gözlerinde büyüdügümüz, insan oldugumuz gülüslerinde.
içime dokunan ilk türk dizisi beni dahi ağlatmayı başardı, umarım her anneye her babaya biraz da olsa birşeyler hissettirir, ülkemizin buna ihtiyacı vardı.
izlemeyeceğim dizi. annemi hatırlarım üzülürüm ki artık üzülmek istemiyorum hele bu yaştan sonra salya sümük olmanın manası yok.
uzuun süredir ilk defa dizi/film izlerken ağladım.
dizi gerçekten çok iyi. fazlasıyla iyi. tek kusuru ciğerim parçalandı. mahvoldum. perişan oldum. ardı ardına belalar okudum dizideki anne ve babaya. ne yazık ki böyleleri var dünya üzerinde. ne yazık ki...
Belkide dertlerimize,aslında en büyük yaralarımıza,en büyük acılarımıza parmak basan tek dizi o meleğin poşetten çıktığı sahnede, korkuları,büskivi sahnesinde ağlamayanın kalbi taştır taş! Helal olsun.. sonunda oturup izlenmeye laik bir star dizisi.
dizi izlemeyen bana çatır çatır izletmiştir kendini. birde üstüne ağlatacaktı neredeyse. her salı tv' nin karşısına dikecek beni.
tv de yayınlanan yeni dizidir.

bir arkadaşım zır zır ağlamış konusu nedir bir fikrim yok.
netflix'in l. m. montgomery'nin ünlü eseri anne of green gables'dan uyarlayacağı sekiz bölümlük mini dizi. başrol oyuncusu olan Amybeth McNulty ise yaklaşık iki bin kızın arasından seçilmiş. gelecek sene kasım ayında yayınlanmaya başlayacakmış.
Çocuk oyuncusunun çok başarılı olduğu yerli dizi.
Izlerken ağladım.
isim bulurken çok düşünülen dizidir "anne" başlığına diziyle ilgili entry girilemeyeceği için "anne dizisi" diye başlık açılmasına sebep olmuştur ayrıca diziden haberi olmayan yazarlar bu başlığa annelerin izlediği diziler şeklinde entry bile girebilirler.
"Cami avlusundan sıcak yuvalara sadece bebekleri mi alıyorlar öğretmenim​​?"

Bunun geçtiği sahne beni bitirdi aga.
seks ve istismar olmadan türk dizisi yapılamayacağını bir kez daha gösteren dizi.
Bana calikusunu animsatan dizi. Ogretmen feride, melek munise..
24 yaşında adamım lan ben. akşam akşam tekrarı veriliyodu oturup izlemeye başladım gözlerim doldu, yutkunmaya başladım.
Çok samimi ve doğal bir dizi olmuş.
Kafamı bi dünya yaptı...hele ki kadına şiddet, çocuk istismarı gibi olayların sıradanlaştığı bu amk toplumunda belki bir nebze farkındalık yaratır.

Edit. Oyunculuklar fevkalade.
kalbi ve vicdanı olan herkesi ağlatan dizidir.

o ufacık çocuğun oyunculuğu yokmu ah ulann ah ağlattınn.
Salya sümük ağlatan dizidir.
yeni başlamış dizi. denk gelmişken 10 dk izledim. replikleri o kadar güzel o kadar kaliteli ki.. tam bu dizi bizden çıkmış olamaz derken zaten kore dizisinden uyarlama olduğunu öğrendim.. neyse en azından güzel uyarlamışlar diye övünebiliriz sanırım.