bugün

entry'ler (43)

hmm diye mesaj yazan türk kızı

gülücük atmasından iyidir, ''hmm'' kelimesine daha iyi odaklanılabiliyor.

burak yılmaz

burağın yerinde olsam bir dakka durmam, dursun özbek'in yerinde olsam bir dakka durmam, ama west ham united'in yerinde olsam bir dakka durur düşünürüm. ulan derim ben napıyorum acaba bu adama o kadar para verilir mi ki diye sorarım kendime. ama tabi burdan konuşmakla olmuyor izleyip göreceğiz.

not: fb

burak yılmaz

burağın yerinde olsam bir dakka durmam, dursun özbek'in yerinde olsam bir dakka durmam, ama west ham united'in yerinde olsam bir dakka durur düşünürüm. ulan derim ben napıyorum acaba bu adama o kadar para verilir mi ki diye sorarım kendime. ama tabi burdan konuşmakla olmuyor izleyip göreceğiz.

not: fb

every minute

minute kelimesini görünce aklıma rte geliyor arkadaş durduramıyorum ya. psikologlara sesleniyorum kurtarın beni!!

uzak mesafe ilişkisi

gözden ırak olan gönülden de ırak olur önermesinin yanlışlığını fark ettiğim ilişki türü. zira özlenen şey insanın gözünde daha da değerlenip büyüyor, kısıtlı görüşmelerde ise dünya ikili için durma noktasına geliyor.

hulusi gökmeşe

ayva turunç narım var yorumu dinlenesidir.
https://www.youtube.com/watch?v=zCJ5cBR55X4

hulusi gökmeşe

yaklaşık bir sene evvel youtube'de keşfetiğim genç ve başarılı müzisyen. neşet ertaş türkülerini üstada en yakın şekilde, fakat taklite kaçmayarak icra ediyor. repertuarının çok geniş olmasının yanı sıra kendine ait türküleri de var. bir kaç sene içerisinde geniş kitlelerce tanınacağından şüphem yok.

selin sayek böke

tansu çiller'i anımsatmasının dezavantajını yaşayan başarılı ekonomist. fırsat verildiğinde iyi işler yapacağı hissini insana empoze etmeyi başarıyor.

abbas güçlü

saygısız adam. yıllardır lafını kesmeden karşısındaki insanı dinlemeyi öğrenememiş.

sınıfta en önde oturan inekler şimdi ne yapıyor

Şuan benimle aynı sınıfta hukuk okuyor. O sessiz olun diye bizi uyarırken biz arka dörtlü olarak sıra gecesi yapıyorduk.
(bkz: adaletin bu mu dünya)
(bkz: yanlış anlamayın devlet üniversitesi)

asude cemre inci

lan şu kızda bile hata bulanlar var. o parçayı filmdeki gibi icra edebilen sayısı bir elin parmaklarını geçmez zaten.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

ervah-ı ezelde. cengiz özkan.

sözlük yazarlarının itirafları

uzaktan ilişki çok zormuş. belli etmemeye çalışıyorum ama kafamı duvarlara vurup pekmezimi akıtasım var artık.

erkeklerin kadınlarda seksi bulduğu şeyler

omuzlar. doğru kıyafetle omuzlar insanı delirtebilir.

eski sevgiliyi engellemek

(bkz: bitti demediniz mi lan)

gece uyurken ayaklardan çekilip götürülmek

(bkz: uyuyacaktık lan)

çocukken sahip olup büyüyünce yitirilenler

çocukluğun hiç bitmeyecek olması zannı. şimdi hayatın bile az sonra bitebileceğini bildiği için ürperiyor insan.

kızların neden tek tip hale gelmesi

farklılaşmaktan korkan, beğenilen kalıba girip kendini garanti altına almak isteyen toplumumuzun doğal davranışlarından biridir. en büyük örnek bariz değil mi sizce de? (bkz: akp)

lisedeki saçma sapan not sistemi

85 ile 5 almayı kabul ediyorsun da 54 le 2 almayı niye kabul etmiyorsun?

yeni yılın yine 1 ocağa denk gelmesi

gavurların sistematik planı falan değildir. karadenizde dağların denize paralel olmasından kaynaklanır.