bugün

yine magdur chpliler, yine hile varmis. olmuyor iste yavrum zorlamayin. demezlermi adama bi sandiga sahip cikamayacak kadar gerizekalimisin? hep ayni edebiyat tatava yapma bas gec.
mafyacılık oynayan melih, oglu osman gökçek ve adamlarının haksız kazancı. daha çok konuşulur. yazıklar olsun.
türkiye'nin başkenti. gri kent. anıtkabir'in bulunduğu şehir.
bir kez daha melih gökçek zafer ilan etmiştir.
http://www.youtube.com/watch?v=YY4Nbeed-hk zamanında bunları yapan adam seçimi kazanmıştır.demokrasi var tabi,saygı duymak lazım de mi he canım he.
yaşanmaz lan burda lanet aptal gereksiz yobaz insanlar topluluğu, cahil cühela, bacakarası düşkünü, betonarme, gri, tatsız tuzsuz, birbirlerinden kopuk şehir havası olmayan doğal hiç bir şeyi olmayan, kıl sorunu olan bir şehir, keşke başkent burası olmasaydı,keşke burada doğmasaydık, keşke daha eşit daha özgür, iç güdüsel değilde düşenen bir toplum ile yaşabilseydik. ankaranın ve ülkenin en temel problemi ay da yaşamı araştırmak olsaydı.maalesef.yazık.bizlere.
ankara bir başkadır seveni için. ne kadar melih tarafından katledildiyse de yılların, inadına güzeldir!

ben seni istanbul'un boğazında değil Ankara'nın ayazında sevdim!
gündüz saatlerinde terleten gece saatlerinde üşüten memleketim.
http://www.gazetecileronl...iraz-yavas-65-bin-oyla-on
bürokrasi şehri. gerçi dünyada ki tüm başkentler bürokrasi odaklı. ama burada deniz olmadığı için sıkıcı hale gelebiliyor. yinede angaramız'dır severiz.
melih gökcek tarafından işgal edilmiş başkenttir. akp ne yapıp edip ankara yi vermeyecek. izle sen türkiye.
kendisine son olarak bir şans vermekteyim. yaklaşık 5 ay sürecek seviyeli ilişkimiz geçen hafta itibariyle başlamıştır. umarım bu sefer seni sevebilirim ankara....
yaşayanlarının %30'dan fazlasının melih gökçek'i sevdiği il...

enteresan ve anlaşılmaz. klinik bir vakaymışcasına incelenmeli...
Fışkiye sözcüğünü literatüre geçiren belediye başkanına sahip, yanlış tercih yapan insanların kaynadığı şehir.
sokaklarında az bekçilik yapmadığımız doğduğum ve hala yaşadığım şehrim.
Bu aralar insanı sürekli dışarı çıkmaya teşvik eden ayrıca sanırım havasından gözüme daha bir güzel gelen canım şehrim.
kendisini tekrar özleyebilmem için derhal terk etmem gereken şehirdir.
Bir şehir ol.
Mesela, Ankara gibi…
De ki; sokaklarım denize çıkana kadar seveceğim seni...

Şehrin çıkışından itibaren özlediğim şehir olur kendisi.
(bkz: ankara yı ne kadar biliyorsunuz testi)
Atatürk'ün, "ben coğrafya kitabından çok, tarihten cumhuriyet merkezi olarak öğrendim." Dediği şehirdir.
11 nisan 2014 tarihi itibari ile bana birçok yüzünü gösteren, kediseven sokak'ına sahip, tam da küçük bir anadolu kasabası ve üçü bir lira olan simit+45 kuruşa ayran samimiyetindeki ulus'u tanıtan, daha da önemlisi, çok ama çok önemli bir buluşmaya tanıklık etmiş ve tanıklık ettiği buluşmanın katılımcılarını müthiş yağmuruyla alt etmiş sikimsonik şehir. bakma küfür ettiğime, içselleştirdim ben seni artık ankara. sen de benim gibisin aslında; beklenmedik, ilginç, sürprizlere açık, sert, değişken ama dürüst, samimi, kendini tanıtmaktan, kişiliğini belli etmekten çekinmeyen.. her ne ise, konumuz bu değil.

bugün belki de bir tarih yazıldı bu şehirde, bir dönüm noktası oldu. ben ve saz arkadaşlarım, geleneksel hâle gelecek olan toplantılarımızdan ilkini gerçekleştirdik. tarihe not düşüle, bu entry böyle biline..

11.04.2014
federaller grubu adına
kurucu üye,
lasvegascocugu
An itibariyle deli yagan dolusuyla catilari beyazlatan sehir. Burdan iki cift lafim var. Nisandayiz ya yapma.
havası ergen gibidir,dengesizdir.
japon teyzenin pek sevmediği kentimizdir.

http://www.youtube.com/watch?v=yI5qMREnFCs
haftaya tamamen terk edeceğim b.ku çıkmış şehir. kader sürüklemezse dönmeyi düşünmüyorum hayatım boyunca.