bugün

(bkz: anıtkabir)
(bkz: kızılay meydanı)
(bkz: parsel melih)
(bkz: çankaya)
(bkz: mansur yavaş)

Not: hayatımda bir defa gittim. Çankaya dışına çıkmadım.
Eski sevgili. Ve cadaloz anası. Ayrıldığımızı duyduğu gibi kız bakmaya başladı. Kurbanlık dana seçiyo sanki.
ulus,gençlik parkı,19 mayıs stadyumu, ankaragücü.
(bkz: memurlar şehri)
hayalimdeki şehir.
-melih basgan
-mode xl
-odtu hacettepe gazi
-kacaksaray.
mayın tarlası misali kaldırımları.
belli de olmuyor dibinde su olup olmadığı bir basarsın pantolon batar.
kaç defa okula giderken yoldan dönüp üstümü değiştirdim bilmiyorum.
Yolsuzluk
rüşvet
torpil
v.i.p. olmak
hayatımın 2003'ten sonraki kısmı.
evet, geldiğimden beri melih gökçek belediye başkanı, akp iktidar. melih gökçek'in başkan olmadığı bir ankara nasıl olur büyük bir heyecanla bekliyorum. ve tabii ki de akp, rte reklamlarının yer almadığı bilboardlarsız sokakları.
Behzat Ç. Bomonti Sakarya caddesi Cebeci dikimevi abidinpaşa beytepe demirtepe ve Tahsin bangoğlu.
hasret gelir efendim. evet.
(bkz: tc bilisim bakani) tabiki.
Kahveci hacıbaba
Kocatepe
Telwe
Segmenler
Kara harp
Guvenpark
Vegan cafe
Tandogan
Zilyon tane avm
Hizli gidemeyen hizli tren
Su dolu altgecitler
Bitmeyen soguk
Olmayan çöp kutulari
7.cadde
Ve tabi Kızılay
Zehra çilingiroğlu.
deniz olmadığı.
gri renk.
çocukluğumu mahveden şehir.
Anıtkabir ve fişkiye.
ayazı,ergen buhranındaki havası, melih gökçeki ve bitmek billmeyen yaptırımları, ego zamları, hiç bıkmadan gidilen konuru,karanfili, sakaryası,aksama doğru belki on tanesi bir lira olan simidi,yaşlıların neredeyse sabahın seherinde başlayan ulus mesaileri, olmayan çöp konteynırları,griliği,memurları,kravatı,protokolun geldiği vakit hunharca trafiği katletmesi,kızılay eylemleri ve yine yolların kapanması .. bir de çocuklugu,gençliği, anıları gelir akla kim bilir belki dedeliği, nineliği.
sakarya, bira, depresyon.
Ankara da deniz yokki annnaehğ.
(bkz: hülya Avşarın kızı)
su cafe, ilk ve son kez gittigim zaman gittigim cafedir. guzeldi, bir kiz tanismak istemisti benimle o da guzeldi. ankara da guzeldi.
Kışları Çok soğuk olan memleket. Kışın kievde gibi hissedersin kendini. Kışın sakız Çiğneyin yoksa soğukdan Çeneniz kitlenir.
(bkz: ankaranın çubuğu)

kuzey ankara'da ki kültürel, turistik ve canlı ekonomisi ile gerek ankara'ya gerekse iç anadoluya nefes aldıran ilçedir çubuk.

turşusu meşhur olan kentte her yıl büyük konserler ve festivallerle milyonlar hoş vakit geçirmektedir.

https://tr.wikipedia.org/...%C3%BClt%C3%BCr_Festivali

ayrıca;

(bkz: kuzeyin yıldızı)
kuzey ankara.
(bkz: sincan çömelişi)

(#27114688)
güncel Önemli Başlıklar