en merak edilen kuş ise lazer saldırısı olan kuş olacaktır.
trailer' ından pek bişi anlaşılmayan angry birds' ün yeni versiyonu.
http://www.youtube.com/watch?v=9YZ_yLQadBg
''domuzları havada karada *'' tarzı oyun.
"angry birds nedir?" sorusunu akıllara getiren başlık ismidir. zira pek oyuna benzememektedir.
android için çıkmış oyun.

https://play.google.com/s...rovio.angrybirdsspace.ads

o değil de neyi hatırladım şimdi.
(bkz: space impact)
öfkeli kuşların uzaya çıkacağı yeni oyun.
yine, yeniden alışkanlık yapacak bir oyun.
lazer saldırılı kuşun, yeni heyecan katacağı oyun.
youtube'daki tanıtım videosuyla koparmış oyun.
bugün itibariyle ipad, iphone, android, pc ve mac versiyonları çıkmış şahane oyun.
az önce app store'dan 0,99 cent karşılığı indirdiğim müthiş keyifli oyun. uzay ortamında oynandığı için yer çekimi yok kuşlar düşmüyor belirli bir yörüngenin içinde dönüyor, müzikleri, görüntüsü müthiş..

şu ana kadar oynadığım en iyi angry birds bölümlerini içerisinde barındırıyor. oyunun geneline çok farklı bir boyut getirmiş, işin işine fizik kuralları girmiş ve bize de bunun tadını çıkarmak kalıyor. mutlaka indirin.
jailbreakli cihaz sahibi olanların installous'taki yoğunluk arasından indirebilirlerse, indirebilecekleri oyun.
içimden bi sesin symbian belle işletim sistemli telefonum da oynayamayacağımı söylediği dehşet oyun.
harika oyundur. .ipa dosyasını jb li iphone lara kuranların an itibari ile oynamaya başladığı oyun. diğer oyunlara hiç benzemiyor. sesler işlevler bir başka. harika oyun lan.

cuma günü derste oynuyorum. 60 kişilik sınıftayız. en arka masadayım. hoca nasıl olduysa gördü beni.

-kızlar konuşmayın. evladım sen de oyun mu oynuyorsun öyle
+ben mi hocam (etrafına bakıp)
-evet sen. oyun mu oynuyorsun öyle
+evet hocam
-bir de söylüyor. ne oynuyorsun
+angry birds space hocam. dün çıktı süper birşey yer çekimi yok kuşlar düşmüyor bir de şu bölümü geçemedim. siz divan edebiyatı nazım türlerine girdiğinizden beri o bölümdeyim.

önden bir arkadaş atladı tabi
/lan nereden indirdin o oyunu. hocam ya çok güzel oyuuuuuuuuun çok tatlı kuşlaaaaaaaaar
-te allaaam ya çıldırcam yemin ederim. bu nasıl üniversite.
bir milyar indirme rakamına ulaşıp rekor kıracağı tahmin edilen oyun.
beklemeyi keyifli hale getiren oyun.
bugün itibariyle çıkmış oyundur. indirme linkleri için:http://www.teknohaberim.c...bird-space-ckt-indir.html
angry birds'ün bugün çıkarılan yeni oyunu.
Biraz önce ipod'umda oynadım ve muhteşem bir oyun olduğunu belirtmeliyim.
Oynayın, oynatın.
çok da bi hödöye benzemeyen oyuncuk.
herhalde ilk zamanlardaki o basitlik kayboldukça ben de soğuyorum bu oyundan.ama vakit geçirilmez mi, geçirilebilir.

ömer üründül mod on

eh işte

ömer üründül mod off
Resmen müptelasi oldugum oyundur.
çok keyifli oyun. klasik angry birds tarzının daha da dışına çıkmayı başarabilmişler. bizim öfkelilerin çıkardıkları yeni sesler de pek keyifli.
windows sürümü malum yerlerden indirilebilir.bu arada oyun müthiş olmuş,cidden bağımlılık yapıyor.
Yeni bir heyecan, yeni bir soluk, yeni bir sistem, yeni bir iki üç.
An itibariyle denediğim ve çok hoş bulduğum, gece uyutmayan oyundur.
(bkz: http://goo.gl/Tclhb)
oyun yapısı ve fizik kanunlarının neredeyse tamaen değiştiği yeni kızgın kuş oyunu.
kötü anlamda söylemiyorum tabi.
bu sefer uzayda olunca kütle çekim kanunları , momentumun korunumu yasası gibi fizik kanunlarıyla bolca haşır neşir oluyoruz. resmen hesap yapıyorum şu kuş momentumun korunumundan dolayı 2 tur atar arkadan girer domuza diye. çok zevkli.

-en etkili kuş hiç kuşkusuz mor olan , eskiden sarı olup sadece hızlanma özelliği olan bu kuş , artık güdümlü füze gibin olmuş , nokta kilitlenmesi yapıyor.
-donduran kuş çok orjinal.
-uzayda hava kabarcığı patlayan domuzların buza dönüşmesi güzel bir detay.
-zincirlerle gezegenlere bağlı olay domuzların zincirlerini koparınca uzaya doğru sürüklenmesi , dağa taşa çarpıp dağılması güzel olmuş.
-haritalar, mekanlar önceki oyunlara kıyasla hayvan gibi büyük. bazen o kadar zoom out yapıyorsunuz ki göt kadar iphone da gözleriniz ağrıyor.
-fazla kaptırınca göz ağrısı ve başdönmesi oluyor . oyunun dinamiklerinden ötürü olsa gerek. sürekli dönmeyi düşünüyorsunuz.

tablet pc ler için tasarlandığı bariz ortada. o kadar büyük haritalar da anca öyle rahat edilir.
ha bunun için tablet alacak varsa o na da ne denebilir ki?