bugün

bir arkadaştır kendisi siyah giyer ve metal dinler.
havada ve karada metalcidir lakin suda faşonun önde yüzenidir.*
adının önüne odtulu sıfatını koymak isteyen bir arkadas.
inşallah odtü lü olacak yazar.hem odtüye ,hem sözlüğe hoşgelmiş yazar.
muhtemelen sodom hayranı yazar.

(bkz: sodom)
(bkz: code red)
(bkz: tom angelripper)
iyi ki gelmiş odtü ye.bir metal bıradır daha edinmiş olduk..
az evvel kaynaştığım müstakbel odtü MT tayfası.
doğum günü kutlu olasıca yazar kişilik, okuldaş.
(bkz: nice mutlu yıllara)
(bkz: doğum günü çocuğu)
sözlük sayesinde tanıştığım ** ortam zevklerimizden dolayı kısa zamanda önemli yol aldığım, muhabbeti hoş, bana ilerde çok şey yapacağımızın izlenimini veren bir bünye. aynı okuldan, aynı sınıftan, aynı kurdan ve de aynı binadan çıktığımız, tesadüfün böylesi * dedirten; bu entry vesilesi ile 100. entrymi kendisine hediye ettiğim yazar.
bana eksi sozlugu gosteren benim de ona uludag sozlugu gosterdigim arkadasim.
sözlüğü forum niyetine kullanan yazar.
metalci kişi *.
beraber şarkı söylemişliğim olan insan; kareoke insanı * * . bir dahakine kareoke gecesinin sonuna kadar kalma sözü vermiş olan yazar...
kendisini odtü'den çok karaoke ortamında gördüğüm şeker insan. * *
odtü kaldığımız yerden devam zirvesi'ne gelerek beni onore etmiş, ancak şahsım tarafından kör olma tehlikesi ile başbaşa bırakılmış yazar. ayrıca zirvelere pek katılmıyorum ayağına yatıp da susmaması gözlerden kaçmıyor... *
tanıştığımıza memnun oldum yazarı, inşallah daha çok görüşeceğiz.
nazlı yazar. artık bilumum zirvelere beklediğimiz yazar.
bu zirvede fazla laflayamadık lakin bi dahakine muhabbetin dibine vuracağımız yazar.
başka zirvelerde de görmek istediğim, sohbeti akıcı insan. *
rumuzundaki angel kelimesi sebebiyle internet ortamlarında liseli gotik hatun muamelesi gören kişi... ripper kelimesi rape ten türemiştir. rape tevacüz anlamına gelir. yani nicki meleklere rape eyleyen demektir.

edit:burdan, özel msj gönderen dallama arkadaşlara selam ederim.*
muhtemelen net ortamlarında aynı sıkıntıları çektiğimiz yazar. **
insan kavramı biraz farklı olan yazar. (#1343925)

cahil demek istemiyorum ama araştırmayı ve mantıklı düşünmeyi çok sevmeyen yazar (#1433662)
kendisine şu linki incelemesini öneririm : http://www.milliyet.com.t.../05/25/siyaset/siy00.html

tabi devletin sağlamaya çalıştığı imkanları ve yatırımları yakarsan, yıkarsan avcunu yalarsın sonrasında, bunun suçunuda devlete yüklemek ne kadar mantıklıdır demek istediğim yazar. *
3.nesil çaylak özel mesajla küfür ettiği için çaylak olmuştur.
okul arkadaşım, kardeşim, kader yoldaşım, bassçım çok şeyim olabilmiş bir adamdır angelripper.

çok pis metalcidir aynı zamanda
çok özlemişimdir. beraber geçirilien seneden sonra kısmen onsuz bi yaz yaşamak zordur. makodur.