bugün

ve volkan isimli sarkicinin sarkisidir. "anani niyolay yee yee" seklinde sozleri vardir.* *
(bkz: ve volkan)
mp3 ünü bulana veya getirene yüz bin lira vereceğim şarkıdır.
akıllara küçük emrah filmlerindeki sahneleri getiren şarkı
+emrah koş ananı yiyolar
söz ve müziği bendeniz'e ait şarkıdır.
ben denizin sevgilisinden ayrıldığı dönemde yazmış olduğu rivayeti dönen şarkıdır. kızgınlığını bu şekilde dile getirmiştir kendileri. ama çok ayıp*
"...ye yeeeee" diye devam eder.
1 haftadır sürekli olarak internette aradığım fakat bulamadığım şarkıdır.*

(bkz: buldum buldum)
internette kolay kolay bulamayacaginiz, istediginiz zaman bir ozel mesaj ile benden temin edebileceginiz * guzide eser..
90'larda saçma salak, gerzekçe şarkılar yapmaya adamış, götten sallama örneği onlarca bulunan şarkılardan sadece birisi olup, şimdi geriye bakınca, ''nası dinlemişiz la biz bunları, çocukluğumuzu yemişler be!!'' dedirten şarkıdır da..
aynı ekseriyette, bu abinin de bir konser sonunda, bir iki tekmeden nasiplendiğini bilirim, bu şarkıdan mütevellit.. yesin tabi, ne demekmiş o öyle, ananı niyolay... para mı verdiler lan, git bu şarkıyı oku diye.. tabii, düşünemediniz o zamanlar, ''biz bu şarkıyı söylersek, herkes bizi tebrik eder'' diye. şimdi söyleyin, iki tabak yumruk haşlaması da ben hibe ederim anam sizlere...
(bkz: ananız kim)
seni benden alanlar
beni derde salanlar
yoluma tas koyanlar
kahrolsun batsin

ben sana dedim
sen dinlemedin
oyunlara geldin aaaah
anani niyolay ye ye
anani niyolay ye ye
anani yiyolar
anani yiyolar
anani yiyolar ye ye

işte size sözleri.
şarkıyı seslendiren kişiliğin, müziğe ayak uyduramadığından(olsa gerek)nakaratını "ananı yiyolar" şeklinde söylediği şarkımsı. *
(bkz: bağıra bağıra eşlik edilesi parçalar)
(bkz: yanlış anlaşılmış şarkı sözleri)
nakarat kısmı türkiye'de yapılmış en eğlenceli pop şarkılarından biridir. bence tabi. yok sence mi olacağıdı?
şarkıyı söyleyen kişi bu şarkı yüzünden iyi bir sopa yemiştir.

kendisini konser sonrası benzeten abi de televolelere çıkıp "1 saat gözümün içine bakıp anama küfür edince kendimi tutamadım" demişti.
zamanında reyting hamdi'nin bol bol kullandığı şarkıydı, skeçleri süslerdi.
çocukluğumuzda ananı yiyolar şeklinde söylediğimiz ve aptal aptal güldüğümüz şarkıdır.
volkan'ın ve volkan albümünde yer alan bendeniz parçası.

aralara enstrüman yerine girişimci vokallik tercih edildiği için dongi dongi ile aynı kaderi paylaşmıştır bu parça.

bendeniz'in volkan'a verdiği adını koydum ve hasret gibi o yılların güzel parçalarına nazaran daha popüler olmuştur içinde bulundurduğu mizah itibariyle.

sözleri yazalım bitsin bu çile:

seni benden alanlar,
beni derde salanlar,
yoluma taş koyanlar,
kahrolsun batsın !!!

ben sana dedim
sen dinlemedin
oyunlara geldin aah

ananı niyolay ye ye
ananı niyolay ye ye
ananı yiyolar
ananı yiyolar
ananı yiyolar ye ye...
Ananı yiyorlar zannettığim ve boşu boşuna rtuk'ün neden yasaklamadığını merak ettiğim şarkıdır.
"türkçe bu, nereye çekersen oraya gelir" sözünün hayat bulduğu şarkı.
(bkz: yanlış duymadınız)
(bkz: ananı yiyolar) **
ritim olarak oldukça hoştur, oynatır. devamında gelen yee, yee ise anlamsızdır.
(bkz: abi yenge de erik gibiymiş kütür kütür)