bugün

böyle bir cümleyi savunacak kadar pişkin olarak yaşamak da biraz tatsız olmalı.
dönemin başbakanı, şimdinin cumhurbaşkanı tarafından çiftçiye edilen hakarettir.
Uzun adamın, bir vatandaşımıza ettiği hakarettir. Kendisinin seviyesi ancak buna yetebilmiştir.
Erdoğan'ın tartıştığı çiftçi konuştu: Benim hayatımı mahvettiler
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başbakan olduğu dönemde 'ananı da al git' dediği çiftçi Mustafa Kemal Öncel, 15 yıl sonra dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Sözcü gazetesine konuşan çiftçi Öncel, “Benim hayatımı mahvettiler. O tartışmanın ardından ve Tayyip Erdoğan'ın bana hakaretlerinden sonra özür dilettirildim. Özür dilettirildiğim halde başıma gelmeyen kalmadı. Bir televizyon kanalında canlı yayına bağlandığında ‘Onun anasının ellerinden öpüyorum' dediği halde başıma gelmeyen kalmadı, ekmeğimle oynadılar. işçiyi ve tüccarı bahçeme göndermediler” dedi.

Düzmece raporlarla tımarhaneye atıldığını ifade eden Öncel, “AKP'nin yapmış olduğu şeyler bunlar. Sonra devlet bünyesinde vücut bulmuş AKP'liler yüzünden hayatım mahvoldu. Başkasının işlediği bir suçtan mütevellit adli tıplara gönderildim. Akıllı mı deli mi diye… Düzmece raporlarla siyasi bir karar bağlamında deli raporları verildi, tımarhanelere atıldım. Tımarhane sonrasında şizofren teşhisi konularak zorla taburcu ettiler. Her mahkeme ayrı ayrı gönderince, hakkımda birkaç defa dava açtılar başkalarının işlediği suçlardan açılan davalar bunlar” şeklinde konuştu.
https://www.milligazete.c...__twitter_impression=true
unutursak kalbimiz kurusun .
Anancı veledlere söylenmesi gereken.
Gitmiom lan.
zamanında herkes göz yumdu şimdi kimse alınmasın . (bkz: herkes hak ettiğini yaşar)
uzun birinin sözü.
kim söylediyse çok ahlaksızca bir kelam etmiş. kişiliği karakteri yok. ağzı bozuk terbiyesiz birisi. bu ülkede barınmaması lazım. barbarca bir kelime. kim demiş acaba
Ne idüğü belirsiz ağzı bozuk bir Kasımpaşa serserisinin vatandaşa ettiği çirkince bir söz.
Kim anasını da alıp gidecek, kimin gittikten sonra arkasından lanet edilecek belli. Ey bu çirkin lafı eden kişi, şansını daha fazla zorlarsan sonun hüsrandır. Yeter artık AKP reisi; 20 yıldır sana çok bile dayandık, git artık. Her geçen gün kendini bitiriyorsun da zaten. O iğrenç suratını, pis bıyıklarını görmekten bıktık artık.
görsel
görsel
görsel
görsel
Çok ayıp etmiş hani köylü milletin efendisiydi seni oylarla bu makama getiren halka söylenecek söz mü bu?