1. 1.
    (bkz: anadoluda gezen masum zenci) *

(#12032343)

halen askerler tarafından bırakılmış kuyruk acısını yaşıyor. ikinci plan hizmetten* habersizdir. Ayrıca hizmetler özelleştirilmektedir. Sadece beyni kullanıp araştırmak gerekmektedir.

acil şifalar.
    5 -2 ... chrisjames
  2. 2.
    böyle giderse agmz olacak şahsiyet. fikirlerinin çoğunu ben de tasvip etmiyorum lakin bu ona yapılan muameleyi alkışladığım anlamına gelmez. bu burdaki sansürün boyutunu ve ikiyüzlülüğü bariz gösteren bir durum.sansür, filtre diyerek taksimde beyoğlunda zırlayarak yürüyüş yap, sonra burda makasla kırpa kırpa bu hale gelen bir örnek bırak..
    3 ... bingol1000gol
  3. 3.
    (bkz: yüzsüz)
    4 ... o picak neydi o picak
  4. 4.
    moderasyonla taşşak geçer gibi her defasında silinip aynı ve benzer isimle tekrar üye olmayı başaran (!) ve sözlüğü pkk propagandası için kullanan bunu da türkler kürtlerden iyice nefret etsin diye yaptığı aşikar olan provakatör. ulan sana rağmen seviyoruz kardeşlerimizi.
    1 -1 ... zihinkrizi
  5. 5.
    yine mi amk. moderasyon şuna bir önlem alsın arkadaş ne kadar zor olabilir ya? istemiyoruz içimizde pkk'lı. siz istiyor musunuz?
    3 -1 ... cany13
  6. 6.
    yüzsüzlüğün vücut bulmuş hali. siktirgit amk. istenmiyosun işte!!! yazılarını pek sikleyende yok!!! küfür yemek hoşuna mı gidiyor?
    3 ... selim71
  7. 7.
    (bkz: bunları sikip de mi çoğaltıyorlar la)
    (bkz: anadoluda gezen mz/#11921756)
    3 ... bu boru baska boru
  8. 8.
    sözlükten atılması için kampanya başlatılması gereken yazardır.gerçi 50 kere kovsan bunu 51.kere başka bir nickle
    geri gelir.
    2 ... sonsarkiyicalkemanci
  9. 9.
    tanıdık biri. yine tanıdık birinden;

(bkz: hasiktir diyorum hasiktir)
    1 -1 ... baba24
  10. 10.
    kürt olduğu için hakarete uğrayandır.
    -3 ... anadoluda gmz