bugün

cacharelin bayan parfümü.*
gulben ergen sarkısı
gulben ergenin turkcemiz elden gidiyor dedirten sarkisi
umarız sadece bizim kulaklarımızda çınlamaya devam eder denilecek türden bir şarkıdır.
kendisi dinlenmiş ve "aha yürovizyona da gider bu" denmiştir. aman o kişinin (bkz: ağzından yel alsın).
gülben ergen'in yeni kasetinden bir şarkı. sözlerini yazayım da tam olsun.

elele göz göze diz dize aşk yaşanınca
derken bir şeyler ters gitmeye başlayınca
üstüne üstelik el üstünde tutunca
o zaman aşk harbolur

elele göz göze diz dize aşk yaşanınca
sudan sebepten kavgalar başlayınca
şarkılar ince ince dokununca
o zaman aşk harbolur

bak senden ayrılınca
kalp uykuya dalınca
aşk gözlerini kapatınca
ninni de gönlüm ninni

amor amor amor...
cacharel'in buram buram aşk kokan parfümü, adı gibi.
içeriğinde siyah üzüm, turunçgiller, yasemin, zambak, misk ve amber bulunan fena halde şekerli ve meyveli parfüm. ilk sürdüğünüzde boğulacak gibi hissetseniz de zamanla kokusu dağılıyor ve çok hoş bir hal alıyor.
özellikle esmer tenli bayanlara daha çok yakışan, içinizi kıpır kıpır eden ve kendi notalarını unutturmayan parfümdür. *
harika bir parfümdür kesinlikle kullanılması tavsiye edilir.
greyfurt ve üzüm başta olmak üzere genel olarak meyve esanslı, şeker gibi bir cacharel parfümü.
amor amor tentation adında çıkmış olan versiyonu, klasiğinden bin kat daha güzel kokmaktadır.*
görsel
dha güzeli yok heralde. böyle vişne gibi hatta abarttıyım vişne çürüğü bigi kokan o koku.. daha iyisi cidden yoktur heralde.
cacharel'in yaklaşık dört yıldır kullandığım parfümü. zaman zaman alakasız yerlerde durdurup ismini soranlar da olur. orijinalini kullanmayanlar hakkında atıp tutar da kalıcılığa da kokusu da gayet güzeldir bence. şişesinin şeklini pek sevmiyorum ama.
Hiç tanımadığım bir kızın peşinden gidip ne olduğunu sorduğum parfümdür. Aroması çok iyi, 170 küsür liraya bulmak mümkündür.
Prenses kokusudur.
2yıldır kullanıyorum, bildiğin aşk gibi parfüm..
Yolda yürürken çevirip soran mı ararsın, şalımı alıp koklayan sapık arkadaş mı?
Velhasıl ne zaman dışarı çıksam biri sorar..
Çok da meşhur etmek istemiyorum keşke kimse bilmese..
ele ayağa düşen artik tiksindiren parfüm.
erkek parfumlerindeki karşılığı: ciyo armani.
ispanyolca aşk aşk demektir.
Cacharelin bir parfumu, bok gibi kokar.