bugün

Namus bekçiliği ile karışım göstermiş olanı ise insanın mentalini yok eder daha çok intihara sürükler.
En büyük amguard başlığı hortlatan olabilir. Muhtemelen bir amı gerektiği gibi koruyamamış, başkası kapmıştır. Acısını burda çıkarıyordur.
Bu tür insanlar kadınlar anasına sövse yine savunur bu tür insanlardan uzak durun hayatınıza sokmayın bunları.
Am bekçisidir. Kadın demeye bin şahit bir yaratığa küfür ettim diye 5 kişi bana saldırdılar. Tek gelse biliyor başına geleceği * .
abazan lafının biraz daha kabacası meriç gibi bir şey bir tabir vallahi bir erkek olarak böyle tiplerden rahatsız oluyorum iğreniyorum sapıklar ellerimle boğmak istiyorum.
Efsaneyi ne çabuk unuttuk?
görsel
halk dilinde kabaca am olarak adlandırılan vajina için herşeyi yapabilecek ve yapmaya çalışan uğraşan kişilere verilen genel ad.
amcı sosyal hiyerarşisinde asker konumundalardır. amcıların en tehlikelisi olmakla beraber, sadece sanal alem değil, gerçek hayatta da sorun çıkarabilirler.
otobuste bi amguard vardı gicik oldum amk milleti kaldiriyo kizlari oturtuyo. kiz incem diyo sesi duyulmuyo bu amguard bagiriyo incek var diye banada kalk dedi kalkmayinca sinirlendi heralde amk amguardi ya cildircam.