bugün

Eğer gerçek aşk varsa ortada, sadakat, güven ve sevgi varsa bir an önce yapılması gereken durumdur. Ama gel bunu bizimkilere anlat amk! Erkek adammışım, kafayı mı yemişim, elalem ne dermiş falan filan. Ayıp be! Bir kere de benim dediklerim olsun be...
ibneyim demiyor daa...
görsel
bir itirafta buluncam ben amcanin ogluyum gel benle evlen dedirten baslik :l hep siz mi marjinal olcaniz laaan
(bkz: yazık sakat heralde)
her erkeğin mutlu bir yaşam sürmesi için yapması gerekendir.
Dünyada altı buçuk milyar insan varken neden kan bağının olduğu bir insan diye sormadan edemiyorum.
selia niyeti bozdu. evde kalmış kız psikolojisi..
(bkz: kuzenci tayfa)
çok da yadırgamadığım,beni ilgilendirmeyen ilişki..lgbt bireylerin birlikte olmasına nasıl ses çıkarmıyorsak bu evliliğe de bok atmanın lüzumu yok..özgürlük her kesime özgürlük..iki taraf razıysa..senin benim düşüncemin hiçbir konuda gram değeri yok..kendinizi bu kadar önemsemeyin
senin pis mantıgını ancak kendi akrabaların kaldırabilir zaten.
'amca kızıyla evlenmek' de olabilirdi başlık. Zira tıpatıp aynısı. Ne ise, her cinsiyet kendi zaviyesinden bakarak tefsir etsin vaziyeti.

Bu kıt ve kıtlıklarla geçmiş coğrafyanın 'el mahkum' hallerinden biri olmalı; amca çocuğuyla evlenmek, teyze çocuğuyla evlenmek, hala-dayı çocuklarıyla evlenmek.. iyi bir yol olmadığını bildikleri halde koca koca 'okumuş'ların bile bu hallere düştüklerine hala tanık oluyoruz ne yazık ki.
Eski insanların sıklıkla yaptığı eylem. Gerçekten aşık olarak evlenmişlerse midesizliktir.
Hani bi laf vardir akrabayla ticaret olmaz . Ayni mantik evlilik hic olmaz. Devamli ailelerin birbirine samimiyetinden oturu gelen her ise kirk kafanin laf etmesi dahil olma cabasi aileler akraba oldugu icin evlilik sonrasinda butun ozel hayatin cok kolay duyulabilmesi birde devamli ic ice olmak zorunluluguyla gelebilecek olan dehsetul vahsetlerden biridir.
karışın güzelleşin yerine kapanın çirkinleşin yolunu tutmak.
ana aklın yok muyudu,
bir kız sana yük müyüdü,
kör olası emmilerim,
hiç oğlunuz yok muyudu ?

yukarıdaki türkü dörtlüğünde olduğu gibi uzak yere gelin gideceğine emmi oğluna varmak isteyenlerin halidir.

https://www.youtube.com/watch?v=wj1_2K6eVLU
Eski zamanlarda normal olan durum, şimdilerde günah gibi.