bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    erkek kardeşim sayesinde her an bir çocuğun amca amca diyerek benim pantolonumdan asılmasından korktuğum olay.şükür şu ana kadar bir olay olmadı.
    1 ... cakirkursat
  2. 2.
    27 haziran itibariyle olduğum, mutluluk veren bir olaydır.
    3 ... t square
  3. 3.
    erkek kardeşin yarısı olmaktır.
    3 ... tata
  4. 4.
    bayanların asla tadamayacağı duygu. * *
    1 ... wings for marie part 1
  5. 5.
    önce adam olmak gerekir. tabii bir de erkek kardeş. yeğeni unuttum sanmayın.
    1 ... gulhan seven adam
  6. 6.
    çok garip hissiyat lan. Valla çok garip. Yani babalığa fersah fersah uzağım ama yeğen. yanlış anlaşılma olmasın da çocuğu anasına babasına bile layık görmezsin . daha küçükse bir de, sanki anasının babasının yanlış öğreteceği şeyler çocuğun ileriki hayatını etkileyecek diye dört dönersin, çocuğa herşeyin en iyisini, en güzelini öğretmeye çalışırsın. Yok sanki anası babası kötü bir şey öğretmek isteyecek de işte o öyle değil.

çocuğun babasıyla olan akrabalık derecen artık senin kardeşin, abin olmasından değil Yeğeninin babası olduğundan ileri geliyormuş gibi bir hissiyata bile kapılırsın. Böyle garip bir sahiplenme formuna girersin. zaten bu yüzdendir babasını, anasını dikkatle çocuğa ne öğretiyorlar diye incelemek.

Ama sonuçta babası bellidir, anası bellidir, amca hele de uzaksa bayramda seyranda görüşülüp eğlenilenecek akrabadır. Adam gibi iş güç olsa da memlekete dönülüp yeğenin büyümesini kaçırmamak istersin. ileride olacak amca çocuklarıyla birlikte büyümesini onlara ablalık, abilik yapmasını istersin.

Ama o işler öyle olmuyor işte. olacak gibi de görünmüyor.
    7 ... selim pusat
  7. 7.
    hayatım boyunca tadamayacağımı düşündüğüm, yakın arkadaşlarımın olacak çocuklarına bulaşacak kadar ezik hissettiren durumdur. neden bu kadar önemli olduğunu düşünüp üzüldüğümü sorduğumda cevap verememek durumu daha da kötü kılmaktan öteye geçmesine neden olmuyor.
    ... cyber
  8. 8.
    yeni doğmuş yeğeninin değil kendini, fotoğrafını bile göremiyorsan kahreden durumdur.
    6 ... triportorden ucak yapan yazar
  9. 9.
    tarif edilemiyormuş lan. ya da ben acayip duygusala bağladım.
    2 -1 ... secretcode
  10. 10.
    bugün merhaba dedi bize ve hayata. tattırdı bana bu duyguyu, tarif edilecek bir duygu değilmiş dostlar.
    1 ... proton pompa inhibitoru