bugün

hoşgelmiş yeni yazar.
iri taneli orta mevsimde yetişen bir sofralık üzümdür. Tanenin rengi siyah ya da mor tonlarındadır. 3-4 çekirdek ihtiva eder. Yuvarlak tanelidir. Tanelerin üzerinde bulunan kabuk kalındır ama bu kalınlık üzüm yerken rahatsız edici sert ve buruk bir tad vermez. Salkımlar konik şeklindedir. iri taneli oluşu, yola ve pazar dayanıklı oluşu ürünün sayılan ve bilinen özellikleri arasındadır.
"komünistimamı" elindeki kitaba dikkat etmeden imam yapanın, cemaatin ta kendisi olduğunu savunan hümanist kişiliktir. Noktalama konusunda çok takıntılıdır, yanlış alarm almıştır. Votka portakal ı alnından öpen yazardır.
(#14838053) ayakta alkışladığım yazardır.
dante gibi adam.
bu sözlükte yazıyor olmasından mutluluk duyduğum yazar. yalnız değilmişim.
(bkz: #14856446)
iyi biri olabilir. kötü biri de orasını bilmiyorum ve yorum yapmıyorum. ama alkolle kafayı bozmuş bir dokuzuncu nesil olduğunu söyleyebilirm.**
Kötü biri gibi durmuyor da lavuk kelimesiyle kafayı bozmuş lav..pardon yazar.*
Sana buradan tüm kalbimle sesleniyorum nolur arasıra, sap, denyo, ayı, mal, adam, ot, çocuk gibi kelimeler kullan.
dokuzuncu neslin kaliteli yazarlarından saygılar.
tematik moda geçmesi gereken.
red kit silah kullanmada ne kadar ustaysa alphonse lavallee da dilini kullanmakta o denli ustadır.yalnız alphonse'un dilinin bir zehir, bir de bal damlatan tarafı vardır.
sözlükte alfphonse'u anlayayamayanların verdiği eksiler onu daha da büyütecektir. başarıların daim olsun diyorum alphonse.
hoşgelmiş yeni bir yazardır.
yazılarındaki yaratıcılığına bayıldığım nadir yazarlardan.
tam bir emodur bu yazar. emolardan hoşlanan erkekler bence kaçırmasın kendisini. kara üzümüm benim. evet.
nesildaş yazar. hoş gelmiş. *
(bkz: dokuzlar örgütü)
(bkz: dokuzlar örgütü manifestosu)
inşallah kızdır. *
inşallah duldur, şaka lan bir an boşta bulundum, takip edilir, iyi yazardır.
(#16924475) nolu entrysi güldürmüş olan yazar.
(#17098989) gülmekten öldüren yazardır.
alperen ocaklarında çaycı olan yazar.

Ocak dışısın.

ölü arkasından söver filan. Miliyetçi.
nickine her rastlayışımda aklıma alphaville grubunu getiren yazardır kendileri.
*
bencil insanları sevmeyen yazar.
güncel Önemli Başlıklar