bugün

gözümde türk rock tarihi'nin en iyi bateristi konumundadır.. hard rock adına sağLam işLer yapmış, hard rock müziği'nin geLişmesine yardımcı oLmuş, çoğu kişiye hard rock müzik de bateri nasıL çaLınır öğretmiştir.. whisky grubu iLe adını duyuran şaLt, erkin koray, objektif, sibeL tüzün, cem köksaL, gür akad gibi ünLü kişiLerin yanı sıra birçok bar grubu iLe de çaLışmıştır.. şimdiLerde yüksek sadakat iLe çaLışmaktadır..

mimar sinan üniversitesi güzeL sanatLar faküLtesi grafik böLümünde öğrenim görmüştür..
eski whisky yeni yüksek sadakat davulcusu.. karizması sadece ben seni arayamam'ın klibinden bile anlaşılabilir.. çok güzel çalmakta.. devamını diliyorum..
ben seni arayamam isimli şarkının videosunda karizmasıyla yarım yarım yaran davulcu.. kerem kabadayı ile birlikte en çok sevdiğim..
mick jaggera benzeyen harika davul çalan müzisyen.
bel fıtığı ameliyatı olmuş baterist.
kerem kabadayı'nın hocası olan ama kerem kabadayının ondan daha iyi olduğunu düşündüğüm davulcu.
bir insan marjinal ve mütevazi kelimelerini aynı cümle içerisinde kullanıyorsa muhtemelen bir sonraki cümlesinde kadıköy davulcusu alpay abinin adını ağzına alacaktır.
Tam ismi Alpay Asena Salt. Sibel Tüzün ve Erkin Koray ın birer albümünde çalmıştır. Davulcudur.92 de Türkiye'nin ilk davul ve vurmalı çalgılar magazasını açmıştır. Ayrıca bundan yaklaşık 7 ay öncesine kadar alem fm de kırık yelkovan adlı bir programı sunuyordu. Daha sonra belirli sebeplerden program yayından kaldırıldı. Bu konu hakkında twitterda programını devam ettirebileceğini, kanal aradığını dile getirdiği halde pek ses seda çıkmadı. Umarım kendisini böyle programlarda tekrar görürüz.
güncel Önemli Başlıklar