bugün

tengirle niye bozuştular bilmem ama severim bu adamı.
selanik göçmeni türklüğü ile hava atıyor. ırkçı işte.
Kendisinden, yalnızca 1881 adet basılan ve 2.500 lira fiyat biçilen yılmaz özdil kitabını istemiştim fakat gide gide bana 25 liralık kitap gönderdi. içine de bu notu yazdı. Kitap başı komisyon mu alıyor nedir anlamadım.
görsel
Yılmaz özdil bile bu kadar okunma kaygısı gütmüyo sana noluyo yaa???
Neyse ben de bi kürt tarihi kitabını göndereyim sana.
Aleyküm selam biladerim.
ilerleyen saatlerde eşlik edeceğim. *
ola ola alkolik olmuş. ama adam olamamış maalesef.
şu sıralar libidosu tavan yapan aygır. önüne geleni postacı gibi zarflıyor, balıkçı gibi olta atıyor, örümcek gibi ağ örüyor, haydi rastgele.
Bu ne sikm hikaye kank. az olay örgüsü işle amk. giriş gelişme sonuç çalış.

alkolik ayyaştır.
meteliksiz hayalperestin önde gideni. meydanı boş buldu sallayıp duruyor. kim gelecekte ne olduğunu kontrol edecek? o yüzden böyle çapulculara fazla itimat etmeyin. birde izmir bucalıymış arkanıza bakmadan kaçın.
thorex diye yavşak bir kankası vardı bunun hiç sevmezdim kumarbaz ipneyi *
geçmiş olsun. sağlığına bir an önce kavuş.
Etil alkol yerine metil alkol içerek duvarın içinden geçmeye çalışmış.
Geçmiş olsun.
içki bütün kötülüklerin anasıdır
Hadis i şerif.
çok geçmiş olsun, iyileşene kadar senin yerine ben içerim, dert etme.
içip içip araba kullanırsan olacağı bu. içme şu zıkkımı dedim. Geçen gün Diyarbakır'a gelmeye kalktı. Gözünü bi açmış başında karlı dağlar varmış. Kalk abi Diyarbakır'a geldik demiş muavin. Yolu yok çekeceksin kanka, eğ başını yürü usul usul.
Neyse geçmiş olsun. Geçmiş olsuna fanta ve peçete ile gelirim.
Telaş yok beyler, onun bana kardeş demesi beni üzmez, aksine umutlandırır. Bu da belgesi;

görsel
Sevdiği kız tarafından abi denilmiş alkolik bir kardeşimiz. Şimdi bu içmesin de kim içsin...
deuschland essen de kömür madeninde çalıştığı söylenen telegramcı zevat..

görsel
Elinden zehir olsa içeceği bir hanımefendiden çay ikram edilmiş. içeriz tabi. Şekersiz içtiğimi bildiğinden kaşık da koymamış bardağa. Böyle detaylara ayrıca yükseliyorum. *
Evlenin , sözlüğe de bir foto koyun . Oyalamayın birbirinizi artık.
Domestik anım yanlış kişilere yürüyor.
Alkolik'tende,Mel gibson"danda koca olmaz.
Dertler derya olmuş tam koca olacak uşak.
Tartışma süper yalnız belirtmeden geçemeyeceğim.

--spoiler--

oğlum bak seni adliyeye şikayet ederim. sırf adresini, adını sanını öğrenmek için. sonra da o şikayeti geri çeker, bizzat yaşadığın mağaraya top atışı yaparım. siktir git şimdi.

--spoiler--

Ayrıca şu paragraf hayatımda gördüğüm en içten ve naif -tehdit gibi görünen ama tehdit olmayan- uyarı cümlesi olabilir.

Edit: sevgili deh; şahsen bu tartışmada taraf olup böylesine kaliteli(seviyeli demiyorum zira küfür var ama kalite ve mizah üst segment) bir tartışmaya müdahale etmek haddime değil o yüzden izlemekle yetiniyorum...
Selanik göçmeni asil Üstün bir Türk yazar.

Kürt iseniz uzak durun bu admadan.
sevim koş.
cocuklari yatir caylari koy film basliyor.
(bkz: vay amk neler dönmüş serhat ya)
-sen abdülhamiti savundun.
-savunmadım.
-menderesi savundun..
-çıkar, göster!

Bu eşiğe gelinen hiçbir tartışma sağlıklı bitmiyor.
güncel Önemli Başlıklar