bugün

entry'ler (1038)

suriyeli vatandaşlara devlet ücretsiz ev versin

tamam güzel de sadece başını sokacak ev ile olmuyor bu işler. ümmet olarak onu biz de yaparız. aç karnına ne yapacak? kapının kolunu mu yiyecek? elektirik ,doğalgaz ve su gibi giderleri de karşılayıp en azından günlük kavaltısını da yatağına kadar getirmeli.

28 mayıs 2023 tayyip ten kurtulma formülü

2-3 puanlık destek için deva, gelecek ve saadete 40 a yakin milletvekili veren ve partisinin boyunu kısaltan kilıçdaroglu söz konusu bu ülke ise bu fedakarlığı da yapması gerekir diye düşünüyorum.

billboardlarda bahçeli yi görmek

bilboardlarda bahçeliyi görmek rüyalar da görmekle eş degerdir. üstün hitabet , ikna gücü, aynı an da on ülkeyı yönetebilecek siyasi zeka, grup toplantısı yaptığı zaman bütün ülkeleri kendine kitleyen müthiş insan, değerli şahsiyet.

13 cumhurbaşkanı devlet bahçeli

türkiye hafif kalır ama bir bangladeşi zirveye uçurur. o kadar değerli ve üstün siyasetcidir.

en yakın arkadaşa herşey anlatılmalı mı

kesinlikle anlatılmamalı. ilk bozuşmada sırtından vurulursun.

türkiyenin dünyadaki mutluluk sıralaması

biz bu dünya ya mutlu olmaya gelmedik. mutsuz olup öteki tarafta içinde bir kaç huri olan köşkler kazanmaya geldik.

arbutus unedo

rakiplerine badem dersi veren bir yazar kardeşimizdir.

islamın abd yi fethedeceği gün

bir an joe biden nın vitir namazın son rekatın da tekbir getirip kunut duasını okurken gördüm rüyasının günüdür.

27 ekim 2022 fenerbahçe rennes maçı

yaklasık 2 milyar seyircinin ekrana kilitlendiği, kanaryam sarı bübülümün 3-0 dan geri dönüşüne şahit olduğumuz dev maç.

11 ekim 2022 türkiye abd voleybol maçı

reklamlar da sürekli hamburger yemekten dolayı bizim filecilere ağırlık bastı. özellikle 2. sette yerler de sürünüyorlardı. abd antrenmanlarda bile bu maçtan daha çok yorulmuştur.

999 cm penise sahip olmak

her zaman demişimdir bu ülke de ortaokul ve lise de mutlaka seksoloji dersi okutulmalı diye. fazla değil haftada 2 saat olsa yeter.

alman ordusu nun 2 günlük cephanesi kalması

en son yapılan açıklama da (2022) en güçlü ordular sıralaması belli oldu. buna göre türkiye bu sıralamada 14. olarak yer aldı. bir kaç sene öncesine kadar ilk onun içindeydik. 2 günlük cephanesi kalan almanya ise 16 . sırada. o zaman bu durum da bizim de 4 günlük cephanemiz kalmış olmalı. bence uydurma bir haber. kaldı ki bu son ukrayna - rusya savaşı sonrası almanya ciddi bir silahlanma kararı aldı ve bu silahlanmayı yapabilecek maddi kudreti de fazlası ile var.

atatürk ün müslüman olmadığı gerçeği

atatürk' ün müslüman olup olmadığına takılma sen. senin tabirinle gavurun altından aldı mı? ona bak!

ekşi sözlük

son günlerdeki köpek saldırıları ve açılan başlıklarla alakalı eleştirel bir iki şey yazayım dedim ama, yazmaz olaydım. ne kadar köpek tapar varsa hakaret dolu mesajlarla saldırdılar. eleştirilere hiç dayanamıyorlar. o aralarında elit diyebileceğimiz yazarlar bile işlerine gelmediğin de birer vahşiye dönüşüyor.

hasan mezarcı nın bugünkü güncellemeleri

normal günlerde, sağlık açısından gün boyu saat de bir bardak su içmeyi ısrarla tavsiye eden ama nedense ramazan da ortadan kaybolan sevgili uzmanlarımızın kulaklarını çınlatmıştır.

keşke yunan galip gelseydi meselesinin aslı

yunan galip gelseydi " pileli etek, külotlu çorap, ponponlu ayakabı" kombini ile ayasofyanın önünde 3-5 nöbeti tutarak kıllı lopezlerin rahatsız edici bakışlarına maruz kalabilirdin düşuncesi ile, farklı bakış açısı getirebileceğim bom boş bir başlık.

deccal in ortaya çıkması

futbol maçında, korner direğine yakın yerden yapılan ortaya çıkması durumudur.

survivor un düzmece olduğu gerçeği

bu yarışma programını izlemek için ekstra bir beyne ihtiyaç yok. beyinsiz olmak yeterli.

survivor un düzmece olduğu gerçeği

(bkz: günaydın)
bu sözde yarışma programını hala izleyen varsa beynini kafasından çıkarıp bir kenara koysun, boşuna hamallık yapıp taşımasın yanıda.

ekşici çomarlar

birbirini nefessiz öpüyorlar. Yazdıkları sayfalarca entryleri bir okusanız varya zannedersiniz hepsi birer orgeneral hepsi birer harp dairesi başkanı.kendilerince bir sürü senaryo üretip ota boka saldırıyorlar.