bugün

türkiye'de çok yüksek vergi alınmaktadır. analarını, avratlarını sikeyim.
ben bu hükümetin var ya 50 ıq zeka seviyeleri ile ekonomiyi getirdikleri durumu ve her çıkmazda alkole yaptıkları zam... sadece komikler, göreceğiz bakalım bir bira 10 lira olunca hiç kimse almayacak. birbirlerinin göt deliklerine üfleyip üfleyip kendilerini pazarlarlar artık. siktiğimin isl*mcıları.
zıkkım Afedersin.
Belanın kendisidir.
Cpu üzerindeki termal macunu temizlerken iyi işe yarıyor.
*Alkol sindirilmez, direkt olarak kana karışır.
*Alkol unutkanlığa neden yaratmaz, sadece beyin geçici olarak anı üretme kabiliyetini yitirir.
*Alkol yüzünden dünyada her 10 saniyede 1 bir kişi ölüyor.
*Alkolü azaltan ya da bırakan insanlar, vücut sürekli şeker ihtiyacı hissedip tatlı arayışında olacağından, kısa sürede kilo alır.
Aynı C (karbon) atomuna 2 ve 2 den daha çok -oh (hidroksit) grubu bağlanırsa ve karbon atomları ikinci bir bağ yani pi bağı yaparsa o bileşik alkol özelliği taşımaz.
en sevdiğim.
sırf arabın biri içmedi diye üzerinde karalama üzerine karalama dönen içecektir. la o kadar millet bunu içiyor sanki helak olmuş, bitmiş, hayat durmuş gibi anlatıyorlar alkolü. bırak adamlar bizde nasıl sabah çay içme kültürü varsa bira içme kültürü olan var. alkol bu kadar kötüyse bunlar zaten kültürleşmeden asimile olup yok olmalıydı.
sigaradan gitmediğim taktirde ölüm sebebim olması garanti şey.
görsel
en az satranç kadar günahtır.
Profesyonel atış eğitimlerinde alkol performans arttırıcı etkisiyle bilinir; çünkü alkol kalp atışını yavaşlatır ve rahatlama sağlar.
bütün kötülüklerin anasıdır.
Rusya’da alkole bağlı sebeplerden her sene 500,000’in üzerinde ölüm gerçekleşir.
--spoiler--
Sadece 1 ay alkol tüketilmediğinde karaciğer fonksiyonları yeniden gelişir, kan basıncı düşer ve karaciğer hastalıkları riski azalır.
--spoiler--
--spoiler--
Tarihe geçen, kanda görülmüş en yüksek alkol oranı yüzde 91 olmuştur; bu yasal sınırın 11 katı olmakla birlikte ölümcül sınırın da 2 katı anlamına gelmektedir.
--spoiler--
Türkiye'de içilmez. Ama reisin politikası işe yaramıştır benim üzerimde, beni bezdirmiştir. Ağzıma süremez oldum illeti. Sigarayı bıraktım ulan sayende. Sanırım bu adama bi teşekkür borçluyum. Sayesinde sağlıklı bir insan oldum.
Bu gece aldım baya. 17 tane 50 cl bira içmişim. Ben demiyorum, müdavimi olduğum barın sahibi diyor ama ona rağmen kafamda en ufak bir bulanıklık dahi yok. Ya benim direnç arttı yada bizimki biraya artık iyiden iyiye su karıştırıyor.
--spoiler--
Türkiye kişi başına alkol tüketiminde dünya üçüncüsüdür.
--spoiler--
azıcık kullanmadan bu dünyanın kahrı çekilmeyen madde.
Alkollü içecek ya da kısaca içki, etanol içeren bir içecektir. Bira, şarap ve likörler; dünyada yaygın olarak tüketilen alkollü içeceklerdendir.
moleküler biyoloji laboratuvarlarında bolca kullanılan kimyasal madde.
ethanol, methanol, isopropanol formlarında bolca kullanıyoruz.

en basitinden ethanol, %70'e seyreltilip basit sterilizasyon işlemlerinde kullanılıyor çoğu kimya ve biyoloji laboratuvarlarında.
ingiliz bilim insanlarına göre beyinde açlık duygusunu ve iştahı harekete geçiren meret.

http://www.gazetevatan.co...na-aliyor-1027212-saglik/
http://www.milliyet.com.t...m&utm_content=2592378
Yapılan araştırmalara göre insanlar düz kenarlı bardaklarla daha yavaş alkol tüketirken, kıvrımlı bardaklarla çok daha hızlı alkol tüketebiliyor.
Kimine göre hayat içeceği. Kimine göre hayat yıkan bir içecek. Aşırı dozda alkol alımında zararlı olmaması düşünülemez.

Bu konuda Çin atasözü olması lazım. Birinci Şişede sen içkiyi içersin. ikinci Şişede biraz sen şişeyi, şişe biraz seni içer. Üçüncü seferde artık şişe seni içmeye başlar.

Alkol bu. Azı tatlı, çoğu rezil eder.
güncel Önemli Başlıklar