bugün

şiddet kullanarak dirilmeye çalıştığından, ajdar'dan bile daha zavallı duruma düşmüş, kendini sanatçı zanneden bugünlerde her kanalda karşımıza çıkan insanımsı..
sahnede ajdarı nakavt ederek magazin maymunluğu altın kemerini kendisinden almış arabesk-fantezi dalında müzik yapmaya çalışan ajdarımsı.
ajdara yaptıklarından ötürü:"helal be! kimsenin yapmadığını sen yaptın. aferin sana" denilesi kişiliktir.
aksiyon insanı.
ajdara tokat atan eşsiz bünye...
Reklam icin o güzelim , herkesin saygi ve sevgiyle izledigi ajdara meydan dayagi atan ve ben hem sanatciyim ama yeri gelince dayakda atarim diyen koca dudakli bir san at ci... Kesinlikle sanatci degil...
saruman zülmünden dolayı hobbitköy'den kaçıp unkapanı'na sığınmıştır. bir elfe aşık olmuş, karşılık bulamayınca da kendini orta dünya lirik edebiyatına adamıştır.
küçükkumla'lı olduğunu düşündüğüm şarkıcı.
her ne şekilde olursa olsun kendisini meşhur etmeye çalışan insan.
çoktandır ortalıkta gözükmeyen. yakın zamanda bir vukuat bekliyorum ben kendisinden.
fırtına öncesi sessizliklere karışan, Türkiye nin gelecegine , hiperstarına tokat atan kişilik. :)*
kendisinden beklenen vukuatı gerçekleştirmiş adam. sevgilisi ama sözde sevgilisini sokaklarda döverek reklam yapmaya çalışmış yaratıcı kişilik.
eskiden ajdar olmadigi icin gundeme gelmek adina intihar girisiminde bulunan denyo.

http://www.youtube.com/wa...MsgUQ&feature=related
sanatını yapan, kimsenin etlisine sütlüsüne karışmayan, güzel sesli, yere göğe marsa venüs'e falan sığdıramayacağım, ulvi sanatçı kişi...öeah. "nerden vardın anelia böyle bir kanıya?" diye sorarsanız bu kişinin geçmiş yıllardaki intihar şovunu hatırlatmaktan büyük zevk duyarım. hani intihar etmeden saatler önce yardımcısı muhabirleri arayıp "alihan bugün çok kötü, boğaz köprüsünden atlayabilir." deyip hatta alihan'ın intihar etme girişiminde bulunacağı noktanın tam kordinatlarını verdiği, alihan'ın o bet sesiyle "bıktım ulağnn", "yeter ulağnn" diye böğürüp elindeki benzin şişesini üstüne boşaltmaya çalıştığı, ha sonra ne olduysa intihar girişiminden vazgeçtiği intihar olayını hatırlatırım sizlere. ne derece bir insan olduğunu kendisini yakmak isteyip de vazgeçtikten sonra "ağzıma benzin kaçtı beni hastaneye götürün." demesiyle gayet iyi anlamıştık. o zamanlar ajdar da yoktu, reklam yapabilmek için böyle bir yola başvurmuş olsa gerek. ama yaratıcılığını tebrik etmek lazım, saygı duyuyorum.

olay anının muhteşem görüntüsü için:
http://www.youtube.com/watch?v=HusjjVMsgUQ
yüce, ulu hükümdar manalı erkek ismidir.
(bkz: bu kadın neden ağlıyor).
boğaz köprüsü korkuluklarına çıkıp benzinle intihar şovu yaptığı sırada arabalardan bir izmarit atılsa bugün çok farklı anılacak komik adamdır.

(bkz: human torch)
zamanında "ajdar = nihat doğan'dır, nihat doğan'ın da sesi karga gibidir, karakteri de akrep gibidir" diyerek yarmış şahıs.
üstadımıza daldığından beri kendisinden kıl kapmakta olduğum şahsiyet . *
ajdar ı tokatladığı görüntülerin, youtube'daki yayımına yapılan yorumda tamınlaması aşağıdaki şekilde yapılmış şahsiyet;

"Bir insan düşünün ki Ajdar tarafından bile ciddiye alınmıyor, işte o insan Alehan' dır.!"
(bkz: ajdarı tokatlamak)
ajdar sayesinde meşhur olan şarkıcı.
ajdar'ı dövdükten sonra unutulan, tribünlere oynayan yaşam formu.
boğaz köprüsünün orta yerinde yaptığı intihar şovu ile aklıma kemal sunal'ın yıllar önce oynadığı 100 numaralı adam filmindeki gecekondu yıkım ekibine direnen şaban ve kardeşleri sahnesi geldi. vay be. alihan sanırım bu şovu yapmadan önce tv'de 100 numaralı adam filmini izleyip gelmiş.
ayrıca bu herifin saçlarına da kılım. ne biçim traş lan o? git o berberi değiştir, herif seni eşşeğe döndürmüş senin habarın yok!
biz hayranları olarak web sitesine mail yağdıralım "abi davut güloğlu arkandan çok pis sövdü" diye. ajdar'a daldığı gibi dalsın ona da, insanıdır.
ajdar'a pis sopa çekmiş kişiltir.ağzını burnunu kırmıştır.
güncel Önemli Başlıklar