1. 1.
  twilight filminin psişik ve şirin vampirellası. jasper hale'in sevgilisi olması sebebiyle bayanlar tarafından kıskanılan ama erkekler tarafından bella'dan daha cazip bulunan kişidir.
  7 ... peizerat
 2. 2.
  Twilight serisinin en iyi kalpli üyesi sayılabilir.Hayranları tarafından "vampir değil melek" olarak tanımlanan bu karakter, hoş saçları ve güzelliğinin yanı sıra; cullen ailesinin bella'yı en çok seven ve ona yardımcı olan üyesidir.
  Özel yeteneği geleceği görmektir.
  6 ... miserybusiness
 3. 3.
  Edward Cullen'in Emment'den sonra en sevdiği kardeşidir.Cullen ailesinin en sempatiğidir.
  2 ... cullen
 4. 4.
  filmdeki tek güzel şeydir.
  6 -2 ... osmanthegral
 5. 5.
  twilight filminde ashley greene* tarafından canlandırılan karakter. kitapta siyah saçlı olarak nitelendirilse de, filmde bildiğin kumraldır. ama böylesi daha iyi. çok tatlıdır filmde görüldüğü kadarıyla.
  3 ... wolf
 6. 6.
  kitapta ve filmde edward dan sonraki en güzel şey.çok zarif, sevimli, sempatik ve güzel.bella dan bin kat iyi.
  6 ... nil nil nil
 7. 7.
  kitabı bilmem ama filmde en çok etkilendiğim karakter olmuştur kendileri...
  2 ... ewentry
 8. 8.
  twilight serisinin şirine'si. ideal vampir eş olmakla beraber, sempatikliği ve tatlılığıyla çok gönülleri fethedebilmiştir. benimki gibi.. *
  5 ... fadetoblack
 9. 9.
  filmin ikinci serisini sinemada izlemenin tek nedeni. keşke beni de ısırsa denilesi, kanımın her damlasının feda olacağı hatun kişisi.
  3 ... flyaway
 10. 10.
  filmde kesinlike bella'dan daha şirin, daha güzel ve daha ilgi çekici olmuştur. ama zaten bella'nın loser olması gereklidir, hatta filmde kitaba göre daha az loserdır.
  ... poset