bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  twilight filminin psişik ve şirin vampirellası. jasper hale'in sevgilisi olması sebebiyle bayanlar tarafından kıskanılan ama erkekler tarafından bella'dan daha cazip bulunan kişidir.
  7 ... peizerat
 2. 2.
  Twilight serisinin en iyi kalpli üyesi sayılabilir.Hayranları tarafından "vampir değil melek" olarak tanımlanan bu karakter, hoş saçları ve güzelliğinin yanı sıra; cullen ailesinin bella'yı en çok seven ve ona yardımcı olan üyesidir.
  Özel yeteneği geleceği görmektir.
  6 ... miserybusiness
 3. 3.
  Edward Cullen'in Emment'den sonra en sevdiği kardeşidir.Cullen ailesinin en sempatiğidir.
  2 ... cullen
 4. 4.
  filmdeki tek güzel şeydir.
  6 -2 ... osmanthegral
 5. 5.
  twilight filminde ashley greene* tarafından canlandırılan karakter. kitapta siyah saçlı olarak nitelendirilse de, filmde bildiğin kumraldır. ama böylesi daha iyi. çok tatlıdır filmde görüldüğü kadarıyla.
  3 ... wolf
 6. 6.
  kitapta ve filmde edward dan sonraki en güzel şey.çok zarif, sevimli, sempatik ve güzel.bella dan bin kat iyi.
  6 ... nil nil nil
 7. 7.
  kitabı bilmem ama filmde en çok etkilendiğim karakter olmuştur kendileri...
  2 ... ewentry
 8. 8.
  twilight serisinin şirine'si. ideal vampir eş olmakla beraber, sempatikliği ve tatlılığıyla çok gönülleri fethedebilmiştir. benimki gibi.. *
  5 ... fadetoblack
 9. 9.
  filmin ikinci serisini sinemada izlemenin tek nedeni. keşke beni de ısırsa denilesi, kanımın her damlasının feda olacağı hatun kişisi.
  3 ... flyaway
 10. 10.
  filmde kesinlike bella'dan daha şirin, daha güzel ve daha ilgi çekici olmuştur. ama zaten bella'nın loser olması gereklidir, hatta filmde kitaba göre daha az loserdır.
  ... poset
kapat