bugün

hepimizin bildiği üzre rahmetli kemal sunal ın oğlu; ve oğlunun olması dışında iyi bir tiyatrocudur aslında. çokça babasına benzemese de, izlerken kimi zaman kemal sunal ı izliyorum görüntüsü verebilir. genellikle komedi projelerinde yer alsa da, asıl oyunculuğu gösterebileceği projelerden birisi de, ya psikolojik ya da dram tadındaki tiyatro parçaları.
Kemal Sunal'ın oğlu olması yeterli kıskançlık sebebidir.Herkesin güldüğü,herkesi güldüren adamın oğludur..Çocukluğumuzun filmlerindeki adam onun babasıdır var mı ötesi..
Yakışıklıdır,ki zannımca babası da çirkin adam değildir,yaşlandıkça güzelleşmiştir.
Kemal Sunal gibi bir oyuncunun oğlu olması sürekli kıyaslanmasına neden olmaktadır.
Çünkü babası sadece komedi filmleri oyuncusu değil,çok iyi drama oyuncusudur.Kaldı ki çok da iyi komedyendir
Ali Sunal'ın ise babasının sırtına yaslanıp yaşadığını sanmam,tam aksine her zaman kendini ilerletip geliştirme çabası içindedir.Propoganda da kendini gayet iyi göstermiş ve son projesi beşer beşer'de de yeteneğini ortaya koymuştur
Tükiye'nin en iyi oyuncusu elbette değildir,ancak çabalamaktadır.
babası gibi yeteneksizdir.
2011 temmuzunda evlendiği gökçe bahadırla boşanma kararı almış oyuncu.
gökçe bahadırla boşanıyorlarmış.. mustafa sandaldan geliyor "benim aşka inancım kalmadı hiç, soorma sorrmaa"
en fazla babasi kadar komik olabilen vasat aktor.beser beser isimli vasat otesi programla zamaninda babasinin da yaptigi gibi tv ekranlarini isgal etmektedir su siralar.

(bkz: bunlar babadan ogula nesil herhalde)
babasının gölgesinde kendine yer bulan şahıs.
büyük üstad komedi ustası Kemal Sunal ağabeyimizin (nur içinde yatsın) bizlere hatıra olarak bıraktığı sempatik, güleryüzlü başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken oğludur efenim kendileri.
babası kadar güldüremeyen komedyen.
kendisinden babası kadar iyi oyuncu olmasını beklemek gereksizdir.ama yinede babasına çektiği aşikar. beşer beşer ve insanlar aleminde aziz hoca rolü iyi oturmuş kendisine . şunu fark ettim ; show programı yaparsa tutulur valla.
işi zordur. hep daha fazlası beklenecektir. çünkü o inek şabanın, kemal sunalın oğludur, böyle de bir ayrıcalığa sahiptir.
yer aldığı yapımlarla babasının yanından bile geçemeyecek şahıs.
yer aldığı yapımlarda sanki 'babamı geçeceğim' diye ihtirasa düşmüş bir insanmış gibi konuşulan zat. ben zannetmiyorum 'babamı geçerim ben' diye bir kez olsun düşünebildiğini. oyunculuğu eh işte.
kemal sunal' ın yetiştirdiği bir evlat olmayan şahıs.
özellikle magazin programlarına çıkması ile.
kendisinin oyunculuğu hakkında bilgi edinmek istiyorsanız izlemeniz gereken iki yapım var:
1-propaganda
2-komedi dükkanı (konuk olarak katıldığı)
bu adam ağzıyla kuş tutsa bile annemin "babası kadar yapamıyor" söylemlerinden kurtulamayacak oyuncu. ayrıca irem sak gibi bir yüzü bizlerle buluşturduğu için sağolsundur.
Çok iyi oyuncudur, babasının yolundan gitmektedir, kendinin baazı yapımları; Propaganda, Beşer Beşer, Benim Annem Bir Melek, insanlar Alemi, Birde Tnt' de bir dizisi vardı adını hatırlayamıyorum. Benim bildiğim bu kadar.
ne yaparsa yapsın babasının ismi altında ezilmeye mahkumlardan..
yapıtğı insanlar alemi programını başarılı bulduğum kişidir. kemal sunalın oğlu diye kemal sunal gibi olacak değildir haliyle.
insanlar alemi'nin son bölümlerinde skeçleri bölmesi gereken yerlerde hiç bölmeyen oyuncu. sanki sıkılmış bir hali var, fazla ciddi bir hal takınıyor son iki programdır. inşallah düzelir.
Ne ara hoca oldu anlayamadim. Yasi kac basi kac ?
oyunculuğu yakıştıramadığım, daha cok bilgi yarışması sunuculuğuna uygun gördüğüm biri. illa ekranlarda olacaksa oyle bi iş kendisi için en uygunu olacaktır.
ses tonu ile babasını hatırlatan, ve hiç bir zaman bir kemal sunal olamayacak oyuncu, lakin seviyoruz.
kemal sunalın oğlu olan insanlar alemini sunan oyuncu.
zamanında çok başarılı bulup,çok beğendiğim, gökçe bahadırla evlendikten sonra pek bi sevdiğim hiç bir zaman oyunculuğunu babasıyla kıyaslamadığım şahıs. lakin boşanma sebebinin bir transeksüel şarkıcı olmasını duyduktan sonra birden bire soğuduğum ve yazık babasının oğlu değilmiş dediğim kişi. hani kalıbının adamı değilmiş derler ya onun gibi işte.