bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  en kısa süre de fenerbahçe'nin başkanı olarak görmek istediğim kişi..
  14 -4 ... bohemian rhapsody
 2. 2.
  10 aralık 2006 galatasaray bursaspor maçı'nda, galatasaray taraftarının açtığı pankartlarla tepki gösterdiği fenerbahçe yöneticisi. son dönemde gereksiz çıkışlar yaparak, rakip takım taraftarlarının antipatisini kazanmıştır. yeni bir hakan bilal kutlualp, yeni bir mahmut uslu mu doğuyor diye endişelere gark etmiştir.
  2 -4 ... fowler
 3. 3.
  hıncal uluçun,koç ailesinin tarafsızlığını bozdu fenerbahçede yöneticilik yapması yanlış,diye eleştirdiği ancak içinden ya böyle adamlar galatasaraya niye gelmiyo şeklinde düşünüp hasetinden çatladığı genç işadamı.
  9 -5 ... pardus
 4. 4.
  koç şirketine ne kadar etki eder bilinmez ama galatasaray da bütün tribün olarak koç ürünlerine karşı olduğumuzu belirtme nedenimizdir bu şahıs. kendisi ne kadar kişilikli bir kişi olduğunu fenerbahçe klübü hakkında yapılan şike iddiaları ile ilgili bir programı yarıda kestirip ondan sonra da o kanal dan koç reklamlarını kaldırarak şeffaflığa ne kadar açık olduğunu göstermiştir. bir şirket yöneticisinin bu tip çıkışları fenerbahçelileri gururlandırdığı gibi aynı şekilde fenerbahçe taraftarı olmayan daha fazla kişiye de o derece antipati toplatmaktadır. he diyosa ki fenerbahçeye herşey feda olsun, daha şimdiden vehbi koç un kemikleri sızlıyodur.
  3 -4 ... vanity
 5. 5.
  fenerbahcenin gelecekteki başkanı.

  edit: fenerbahcenin yeni başkanı olmasını istemiyor bazı yazar arkadaşlar.
  2 -6 ... hebeley
 6. 6.
  kadıköy'deki derbi maçında eric gerets'in başına gelenlerden ötürü kendisine bir özür mektubu ve çiçek gönderen centilmen yönetici, geleceğin fenerbahçe başkanı. böyle bir yöneticiyi galatasaraylıların hangi mantıkla protesto ettiklerini anlamak güç. adnan polat kılıklı yöneticilere alıştıktan sonra rakiplerinde asil bir potansiyel başkan görmek çok dokundu sanırım. ha bir de son olarak protesto etseniz ne yazar ürünlerini. bu kadar komik olmayın yahu.
  4 -2 ... krmyrdsn
 7. 7.
  her kesimden takdir alan fenerbahçe yöneticisi, geleceğin fenerbahçe başkanı... ali koç sadece fenerbahçe için değil, türk futbolu açısından büyük bir kazanç ve örnek alınması gereken kişiliktir.

  ali koç neden baban * gibi beşiktaşlı olmadın ki? (bkz: ah ulan ah)

  kıskançlık mı? al işte ali koç... fenerbahçe'nin kıskanılacak tek unsuru.
  3 ... paleface
 8. 8.
  futbolun içerisindeki duruşu ve futbola bakış açısıyla örnek fenerbahçe yöneticisi. bir kere adam polemiğe girmiyor, bu da takdir sebebidir.
  edit: sonrasında, fenerbahçe - beşiktaş maçı sonrası yaptığı açıklamalar şahsımı yanılttı. bu konuda, hıncal uluç' un sabah gazetesinde yazdığı yazıyı okumak faydalı olabilir.
  2 -1 ... legend of the stranger
 9. 9.
  4 mart 2007 fenerbahce sivasspor macinda, televizyon kameralarına yansıyan görüntüleri ile varolan karizmasını çizdiren, zengin babanın zengin oğlu...
  1 -2 ... ferrole
 10. 10.
  "fenerbahçeliler gıcık insanlardır" tanımına tam uyan kişilik.
  1 -8 ... dr rocco amca