1. 1.
  aziz yıldırım' la kavga ederek istifa eden eski fenerbahçe yöneticisi.
  ... fth
 2. 2.
  34 fb 1907 plakalı bmw 6.40i nin sahibi fenerbahceli eski yönetici.
  1 ... zamazingo
 3. 3.
  Vemey Gıda adında muz ihracatı yapan firması olan eski fenerbahce yoneticisi. Aynı zamanda Aziz Yıldırım'ın azlettiği onca isimden birisidir.
  1 ... megajardel
 4. 4.
  anelka, alex gibi yıldızların türkiye'ye gelmesinde büyük rolü olan eski fenerbahçe yöneticisi. eksikliğini şu aralar fenerbahçe iyice hissediyor josicolara falan kaldık. azledilme sebebi kişisel menfaatlerini öne çıkarması. divan kurulu böyle diyor. kendisi de transferleri aziz yıldırım yaptı demediğim için atıldım diyor. neyse hakan bilal kutlualp ne kadar fanatik bir yönetici de olsa kulübün menfaatlerini korumasını bilirdi daha da önemlisi transfer konusunda başarılıydı eski cm'cilerden heralde.
  3 ... omnibus
 5. 5.
  her daim elinde purosu ve kel kafasıyla hatırlayacağım bildiğin muzcu.
  1 ... sex files
 6. 6.
  ''''nüfus kayıtlarına göre adı bilal kutlualp olan febe eski yöneticisi''' demiştik, kendisi moderasyona mail atarak isminin hakan bilal kutlualp olduğunu belirtmiş. inceledim, doğru. ismi nüfus kayıtlarında değil sigorta kayıtlarında bilal kutlualp olarak geçmekte. buna ilişkin gerekirse belge sunabilirim.
  1 ... eurasian
 7. 7.
  fabrikasının her yerinin sarı-lacivert olduğu eski fb yöneticisi, transfer yapmada aşırı yeteneklidir.
  ... zuhaaa
 8. 8.
  transfer yapmakta yetenekli olduğu su götürmez bir gerçekken aşırı kendini beğenmiş olması da bir o kadar gerçektir. herşeyi ben yaptım tavrı biraz sinir bozucudur. kendinden daha kendini beğenmiş olan aziz yıldırım ile kişilik çatışması yaşayınca tekmeyi yemiştir tabiri caiz ise.
  ... oropher
 9. 9.
  kulübü zarara uğratan, kulüp parasıyla yapılan her transferden sonra purolarla basın önüne geçip kendi reklamını yapan bu zat 23 mayıs'taki olağan genel kurul için şadan kalkavan'ın listesinden aday olmuştur. tencere yuvarlanmış, kapağını bulmuştur sonunda.
  1 -1 ... zorba hayvansever
 10. 10.
  aziz yıldırım ile yollarını ayırmadan önce bir dernek yemeğinde tanışıp konuşma fırsatı bulduğum, zeki, mütevazi ve fenerbahçe'ye olan sevgisinde kendiminkiyle paralellikler sezdiğim eski fenerbahçe yöneticisi.
  ... dream theater