1. 1.
  Polat Alemdar'ın gerçek kimliği.Daha da gerçeği için

  (bkz: Efe Karahanlı)
  2 ... italiano
 2. 2.
  daha gercek kimligi icin
  (bkz: necati sasmaz)
  2 ... spiritualized
 3. 3.
  kgt elemanı
  1 ... imitasyon
 4. 4.
  kgt gizli ajanlar listesinde bir numarada olan karakter.
  2 ... sex files
 5. 5.
  en ve en gerçek kimliği için;

  (bkz: ağaçta portakal) ya da; (bkz: toprakta mineral)*
  -2 ... no strings on me
 6. 6.
  polat alemdar'ın polat alemdar olmadan önceki ismidir. bu karakteri raci şaşmaz canlandırmıştır. kendisi bir tek kosova'da ki bir tatbikatta çatışmaya girmiştir. özellikle sakallı hali ve tavırlarıyla son derece karizmatik bir abidir.

  http://www.youtube.com/watch?v=krg8U765DCA+

  şimdi ben diyorumki hazır bu kurtlar vadisi'nin ve polat alemdar'ın boku çıkmışken bir flashback yapılsın ve ali candan'ın hayatı dizi ya da sinema olarak ekranlara gelsin. yani ali candan, polat alemdar olmadan önceki hali. o zamanlarki türkiye siyasi hayatı, ali'nin elif'le tanışması, aşk hayatı filan bence çok iş yapar lan bu proje.

  böylece hem polat alemdar hem biz biraz nefes alalım hem de şaşmaz kardeşler fanatik kurtlar vadisi taraftarlarını değişik bir proje ile elde tutmuş olsunlar. bir taşla resmen kuş katliamı. dizi yapılması durumunda en az 2 sene idare etse necati şaşmaz'da polat alemdar kimliğinden kurtulur değişik yapımlarda, değişik karakterlerde rol alabilir.
  2 ... wolverineyolverin
 7. 7.
  bir istihbarat elemanı olmasından mütevellit olsa da, tıptan elektroniğe kadar her alanda geniş bilgi birikimine sahip olan, bu bilgi birikimini, yüksek düzeyde analiz ve yorumlama kabiliyetiyle birleştirerek geçmişi doğru gözden geçirme ve geleceği öngörebilme yetisine sahip, zeki bir karakter. aynı zamanda kadınlara yaklaşmasını bilen, esprili, saygılı ve düzgün bir insandır.

  denilebilir ki bu üstün yetenekleri sayesinde polat olmuştur. aslan amca muhtemelen, ali candan'dan iyisini bulsa onu polat yapardı. tabii burada ali candan'ın baron'un oğlu olduğu gerçeğini bir kenara itiyoruz, zira onca özelliğe sahip adamı baron'a oğlun diye yutturmak zor olmasa gerek.

  bunları yazmamın sebebi şu: malum ortalıkta "ben polat olucam" diye dolaşan bir sürü hırt var. bu hırtlar nedense polat'ın bir önceki kimliğini, ali candan'ı es geçiyorlar. dediğimiz gibi ali candan, ali candan olabildiği için polat oldu. dolayısıyla bunlar da polat olmak istiyorsa önce ali candan olmayı becermeleri gerek...

  önce ali ol sonra polat olursun demek istiyorum yani...
  ... suleyman askeri
 8. 8.
  Hikayesi kötü olan dizi karakteri. Ali nin yüzü değişip de Polat olduğu sahneyi izledim şimdi çok kötü be kardeşim.
  2 ... ukraynali
 9. 9.
  Doğum günü hediyesi olarak bomba düzeneği alan karakter. Polat Alemdar'ın yerine geçtiği süreç içerisinde eğitim aldığı sahnelerde gördüğümüz kadariyla Raci Şaşmaz kardesinden daha iyi bir performans sergilemistir.
  1 ... sassanach
 10. 10.
  (bkz: polat alemdar)
  2 ... ferditayfur