1. 1.
  amerikali gazeteci. pulitzer odulune sahiptir. komplo teorileriyle unludur. 11 eylul olaylarinin perde arkasi hakkinda sert yorumlar yapmistir.
  1 ... dilencikral
 2. 2.
  Obamayı da eleştirir lakin misyon alarak Obamadan aşağı kalır yanı yoktur.
  ... tabiherkesboyledusunecekdegil
 3. 3.
  misyonu bilinmez ama fazla yaşamaz diye düşündüğüm gazeteci, yazar, prodüktör, senarist.
  1 ... denzkore
 4. 4.
  tam anlamıyla sistem karşıtı amerikalı aktivist...
  texaslıdır,içtendir,aklına geleni aklına geldiği anda söyler.tarzı hırçın ve kabadır.ancak michael moore'a oranla konuşması daha fazla göt isteyen mevzulara değinir ve bunu sansürsüzce yapar. yeni dünya düzeni(new world order) muhabbetine yıllardır kafayı takmış ve usanmadan bu mevzudan bahsetmekte ve çok da sağlam belge ve bilgiler paylaşmaktadır.
  Inside the Bohemian Groove adlı belgeselinde Bohemian Kulübü adlı gizli örgütün toplantısına sızarak şahit olduğu sapkınlıkları gizli kamerasıyla tüm dünyayla paylaşmıştır ve bu iş sadece ve sadece çok afedersiniz göt isteyen bir harekettir ki bunu da yapmıştır Alex abimiz.Michael Moore'un fahrenheit 9/11 daki sığ yaklaşımın tersine Bush yönetimini hata ve ihmalden değil tam aksine bu saldırıyı planlayan derin devletin bir uzantısı olarak yerden yere vurmaktadır ve bağıra bağıra "9/11 was an inside job" demektedir.9/11 hakkında da Moore'unkinden kat ve kat sağlam bir belgeseli bulunmaktadır kendisinin.
  the Obama Deception adlı belgeselinde ise Obama'nın tamamen bir göz boyama olduğundan bahseder ve "ABD'de cumhuriyetçi ya da demokrat farketmez hepsi federal reserve(fed) in adamıdır" demektedir. fed'in tamamen Rockfeller ve Rotschild gibi para baronlarının elinde olduğundan ve gelenin gideni aratmadan bu düzene hizmet ettiğinden dem vurur ve uyanın ey amerikan halkı diye bas bas bağırır.
  En ilginç özelliği ise 9/11 saldırısını önceden tahmin etmiş ve buna benzer bir olayın olabileceğini canlı yayındaki programında öngörmüştür.Bu konuşmanın linki de burda, isteyen bakabilir: https://video.uludagsozluk.com/v/alex-jones-18339/

  1 ... bobbyfischer
 5. 5.
  alessio rastani'nin "goldman sachs rules the world" söylemiyle ilgili güzel bir video hazırlamış olan arada espri yapan gazeteci. program sırasında george orwell'den alıntı yapar rastani için orwell'in "During times of universal deceit, telling the truth becomes a revolutionary act." sözünü söylemiştir ki çok yerinde bir söz bu durum için.

  george soros'un "i'm having a good crisis" lafına da dokundurmayı ihmal etmemiştir.

  işte videosu: http://www.youtube.com/watch?v=h23LEB7a0V8+
  1 ... basketbol asigi
 6. 6.
  anders behring breivik hakkında :"masonların samanı" diyordu.

  http://greenplanetparadis...s_alex_jones_for_real.jpg
  ... denzkore
 7. 7.
  an itibariyle konuşma özgürlüğü protestolarını yönetmektedir.

  https://www.facebook.com/...58&type=1&theater
  ... anambunelan
 8. 8.
  abd'de içme sularına katılan florur hakkindaki videolarını internetten bulabileceğiniz gazeteci. (bkz: florür) (bkz: florit) (bkz: epifiz bezi) (bkz: epifiz)
  ... hipnozcu
 9. 9.
  buna baktikca erkan tan bile gozume daha sempatik geliyor.
  ... wake up neo