bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  italya defansını fabio cannavaro ile dünyanın en iyi savunması yapmışlardır.bir defans oyuncusunun sahip olması gereken her şey kendisinde mevcuttur.kulüp bazında ac milan'da mücadele etmektedir.kesinlikle tüm zamanların en iyi onbiri ne defans olarak seçeceğim kişidir.
  5 ... elendil
 2. 2.
  italyan futbolcu. ismi geçince hep aklıma montella'ya hat trick yaptırdığı bir lazio roma maçı geliyor. maymun etmişti o maçta montella nesta'yı. bir daha da o kadar kotu oynadığı bir maç hatırlamam.
  3 ... mmtyvs
 3. 3.
  ss lazio denince akla gelen isimlerden.top tplayıcılıktan buraya gelmesi önemlidir.
  3 ... anil teknik
 4. 4.
  playstation oynarken başparmağını sakatlayan futbolcu, komik ama gerçek.
  4 ... diyonsos
 5. 5.
  italya milli takımı'nı bıraktığını açıklayan futbolcu...
  2 ... paleface
 6. 6.
  görüp, görülebilecek en zeki defans oyuncudur kendisi. sezgileri inanılmaz kuvvetlidir ve zamansız müdahale yaptığını kolay kolay göremezsiniz. son zamanlarda sakatlığından dolayı fazla oynayamadı ama şu anda bile dünyanın en kaliteli 5 stoperinden birisidir. kalitesinin yanı sıra müthiş bir karizması da vardır bu sıcak italyan oyuncunun.
  3 ... iyilerdesiyahgiyer
 7. 7.
  yaşının bir hayli ilerlemesi nedeniyle iyice ağırlaşan; çevik, hızlı forvetler karşısında yetersiz kalan, artık jübile yapması beklenen italyan savunmacı.
  -1 ... laz vegas
 8. 8.
  bütün meslektaşları yani italyan futbolcular ilary blasi(totti) melissa satta(vieri) ve martina colombari(costacurta) gibi efsanevi taşları götürürken bu garibim baya da yakışıklı olmasına rağmen gabriele pagnozzi gibi dünyalar çirkini bir kadınla evlenmiştir allah akıl fikir versindir.
  3 ... capello
 9. 9.
  ss lazio altyapısının italya ve dünya futboluna hediye ettiği; profesyonel futbol hayatına devam eden bütün savunmacılar arasında en iyi savunma oyuncusu olan ac milan'ın yıldızı. kulüp kariyerinde kazanmadığı başarı yoktur. ayrıca milli takım kariyerine de bir dünya kupası sıkıştırmıştır.
  1 -1 ... ivan gennaro gattuso
 10. 10.
  forvet olarak ronaldo'yu, defans olarakta şu adamı doya doya izleyemedi gözlerimiz. yine ameliyat masasına yatıyormuş, yaşını da düşündüğümüzde artık gelecek için yolun sonuna geldi gibi. şu gözlerin görüp görebileceği en iyi ve en komple defans oyuncusu kendisi. böylesine sezgileri kuvvetli ve zeki, forvetleri bırakıp maçta onu izlediğiniz defans oyuncusu bir daha ne zaman gelir bilinmez.
  2 ... iyilerdesiyahgiyer