bugün

şampiyonlar ligi çeyrek finaldeki dev eşleşmenin ikinci maçı. 21:45
star'ın canlı yayınlayacağı maç. hele şükür star'da adam gibi bir cl maçı izleyeceğiz. tabi ki barcelona alacak.
2-2 den milan tur atlar.
milan'ın tur atlayacağı maç. buraya yazdım kupona da yazarım.
barcelonanın farklı kazanacağı maçtır, 4-6 gol yeter iddaa için.
milan'ın tur atlayacağı maç. hadi lan valdes.
barcelona, milan ı siker açık ve net söylüyorum. bayıltır, ayıltır siker. yetmez, milano ya doğru çevirir siker. tecavüz eder, kıvılcım çıkartır.
barcelona italya'da biz sizi ikinci maçta nasılsa yeneriz de bi de böyle nasıl olacak ona bakalım diye oynamıştır ve futbol tarihinin en iyi takımıdır.. bu akşam milan'ı dağıtır gibi geliyor ama sonuçta karşıda bir italyan takımı var.. ne yapacakları hiç belli olmaz..
milan'ın mutlak favori olarak sahaya çıktığı maç.
sadece bir fazla el clasico izleyebilmek için barcelona'nın turu geçmesini istediğim futbol karşılaşmasıdır.
milanın en az 2 tane gol atacagını düşündüğüm karşılaşma.
barça bu maçı geçerse kupayı alır.
başlık parasını "4-6 gol olur"a bastığım karşılaşmadır. maç sonucunu parende atarak beklemekteyim.
bir madrid taraftarı olarak real madrid- barcelona şampiyonlar ligi finali rüyasının gerçekleşmesi için barcanın turu geçmesini istediğim maç. handikap olur. 2 veya 3 fark.
milan ın gene 11 kiş defans yapıp, 0-0 a yatıp işi penaltılara taşımaya çalışacağı maç. arada denk gelirse bir kontrataktan gol bile düşünebilirler. bu tarz maç kazanan takımları övenleri,beğenenleri, taraftarlarını Silvio Berlusconi (milan ın sahibi) sex partilerinde kendine meze yapsın.
iyi oynayan, zevk veren futbol oynayan kazansın derim.
birilerine yine siktili soktulu entryler girdiren maç.
yazık be.
Sözlükte bu kadar Milan taraftarı olamasına rağmen,Barca her türlü turu geçer.
catennacio ve total futbol akımlarının mücadelesini izleyeceğimiz karşılaşmadır.
Starin maci verdigini duyunca cok sevindigim bi cl maci.
tabiiki barca ezer gecer. milan da umut oldugunu bile dusunmuyorum. meshur italyan savunmasini uygulasalar bile barcanin ataklarina dayanamazlar. ki liverpool istanbuldaki mactan sonra milanin karizmasini feci cizdi.
umarim karsilikli gollerle guzel bi mac izleriz.
dün akşam eniştemle yaptığım maçın 3 nisandaki realistik versiyonu... 3-0 aldım. her zaman fc barcelona... her zaman messi her zaman xavi li pesler.
iddaa nın yine çakallığını yapıp, tek maç oynatmadığı onun yerine mbs 2 olarak açtığı maç. kolayı var, 0/1 yap, 4,25 oranı var, at 20 lira al 80 küsüratını otur. yada at handikap 1 i, bas götünü, böbreğini yarın, bahamalara uç.

tabi tek maç için internete açılmak lazım.
barca'nın 2-1'lik skorla sahadan ayrılacağını düşündüğümüz maçtır.
barcelonanın rahat kazanacağı maçtır. zira ilk maçta hiçbir varlık gösteremeyen milano takımının bu maçta pek şansı olmayacaktır.

maç sonrası edet: messi faktörü maçı kazandırmıştır. barcelona rahat kazanmış gibi görünse de maç içersinde terledikleri gerçektir. iki penaltı olması da ayrı bir olaydır elbette. penaltıydı değildi bilemem ama gene de yarı finalin kapısını açtı barcelonaya. bu arada aleksandro nesta!

yılların eskitemediği büyük stoper. hala futbol bilgisi ve işini iyi yapmaya çalışma azminden dolayı tebrikler. sen örnek alınası bi adamsın...
barcelona nın kazanmaya daha yakın olduğu maçtır. ancak benim isteğim milan ın tur atlaması. bir yandan da içim el vermiyor real e karşı barça yı destekleyen biri olarak. sonuçta zevkle izleyeceğim bir maç olacak.
uefa yardımıyla barca'nın kazanacağı maç. uefa'nın hayalini kurduğu bir final var Real Madrid Barcelona ve bu maçın reytingi şimdiden belli. O final günü dünya'da hayat durur.
güncel Önemli Başlıklar