bugün

suanda fenerbahce macını dinlememi saglıyan radyo frekansı *
emre tilev'in çalıştığı yıllarda beni radyo başına hapseden radyo.şu anda maç anlatan spikerleri pek de kaliteli olmayan yer.
spikerin macı anlatırken geyirdigi ve gecistirmek icin 10 dk onceki olayı yeniden hatırlattıgı radyo
maç yayını denen komikliğin bir stüdyodan yapıldığı* ve gol olunca sürekli loop dönen arkadaki taraftar sesinin daha yüksek sesli bir taraftar sesiyle değiştirildiği bir radyodur. (bkz: uludag radyo)
istanbuldan 89.8 frekansından yayın yapan radyo.
sevimsiz cıngıllar olan radyo taklidini yapmağa çalışayım aynen şöyle bak (veya yağlaşuk olarak) "lallallallallaaa şov radyo şuridiidubap."
hadi len ordan.
mükemmel cıngıllara sahip olan radyo kanalı. 90'ların başından itibaren özel radyo ve tv'lerin hayatımıza girmesiyle beraber "türk popunun lideri" sloganıyla yayına başlamış ve mükemmel çizgisini kaybetmemiş radyo kanalı.
bazı şehirlerdeki frekansları şu şekildedir; istanbul bursa ve kocaeli 89.8, ankara 88.8, izmir ve adana 89.6, antalya 89.7
bugün kendine hayran bırakan radyo. listeyi ben vermişim gibi son bir saattir sevdiğim şarkıları çalıyor, aynen devam.
zeki kayahan coşkun'u ve nihat sırdar'ı kadrosuna katan radyodur.
matraxın yeni minnak yuvasıdır .
sahibi sevin ergun'dur.
neredeyse best fm'in kadrosunu transfer etmiş radyodur.
Yeni sahibi Planet Yerli Televizyon Yayıncılığı'dır.
nihat sırdar ve zeki kayahan coşkun için dinlemeye değer radyo istasyonudur.
2014 yılında tek seferde 6 dakika reklam sunabilen ender radyolardan.
(bkz: matrax)
Sırf can sıkıntısından dinliyorum gerzek zeki'yi. Sacmaliyor yine her zaman ki gibi.
Senelerdir değişmeyen cingıllarına hasta olduğum radyo kanalı. "Oooo ooooo oooo şov radyo şov radyo" adamı bir değişik bağlıyor kendisine. Arada güzel slow ya da, 90'ların güzelliklerinden de serpiştiriveriyorlar. Unutulamayan eski sevgili gibi sanki, arada elin takılıyor frekansları kurcalarken, "ne yapıyor acaba şimdi, iyi mi?" Diye!
(bkz: Nihat sırdar) ile güne başlamaya öncü olan radyo kanalı.

Istanbul için 89.8 frekansından an itibarıyla yayında olan nihatcığımı dinleyiniz, dinletiniz efendim!

Susmayan az insanlardandır nihat .
şu an müthiş şarkılar çalıyor
(bkz: başıboş saatler)
Zeki Kayahan Coşkun ayrıldıktan sonra bir daha açmadığım radyo kanalı.
Nihatla sivrisinek ve zeki kayahan coşkun ayrildigi an bitmis olan radyo . Aklisira okan bayülgen kurtarir saniyorlarda yaniliyorlar .
Artik dinlenmez olan radyo kanali .
radyo dinleme sebebim. arka planda dinlemekten hoşlandığım tüm şarkıları çalan radyo.