bugün

entry'ler (411)

baba

Eskiden parası yoktu, tabiri caizse ceketini satar yine bizi mağdur etmezdi. Simdi baya parası var, verdiği sözleri geniş zaman kipiyle harmanlayıp geçistiriyor.

Para insanları gercekten değistiriyor.

teleferik

Elektrik gidince duran Alet. Bi de şimşek çakarken insan geriliyor.

starbucks ta kahve içmemiş yazar

fakirdir ama daha da once ozguvensizdir.

pahali falan degil amk korkmayin.

22 yaş üstü ankaradaki yazarlar

başarısız bir yürüme denemesidir.

bakir olma nedenleri

ozguven eksikligi(tipsiz, parasiz olmak) yahut fazla iyi olmak. sirf evlenmeyi dusunmuyorum diyip sonra kiz uzulur sanip sevismeyen manyaklar var.

bakire olma nedenleri

yarakfobidir. özel biri falan hikaye, kizlarimiz ya ailelerinden ya ilerde evlenecekleri adamdan korkmaktadir. sonrasi la fonten.

14 mayıs 2015

gecesinde deprem olacağını hissettiğim bir gün.

şehirlerarası yolculukta bir anda peydah olan koku

foseptik çukurudur.

sözlük yazarlarının itirafları

karsi apartmandaki suriyeli oldugunu dusundugum bir kadin dans ediyor. sigara icmek icin camdayken onu izledigimi dusundu, perdeyi acti, bana bakarak dans etmeye devam etti.

kafayi yemis bunlar.

şans

yoksa gotumden opsunler.

bugun yasadiklarimi anlatayim sen karar ver. eksi hesabimi sattim. para hesaptayken kredi karti borcu yuzunden otomatik karta gecmis. iddaa oynayacaktim mecbur canliya girdim. 50 lirayla girdim. 3 kuponla bin lira oldu. disardaydim, eve geldim sansli oldugumu iliklerime kadar hissediyordum. ustumu degistirmeden o ani devam ettirmek icin sayisal sonucuna baktim, 5 bilmisim.

simdi o sansli olma hissini yasayan bilir, kumarbazlar bilir. o anda baska ne istesem olurdu bundan eminim. ama bir yere kadar.

sans var, sadece baglantisini bilmiyoruz.

derken urperti geldi. bunu yazarken, bilir misiniz bilmem, kandil gecelerinde dualar kabul olur der hocalar. bi yerden aklimda kalmis urperti gelir dua ederken. daha 2 gun onceydi herhalde, simdi aklima geldi, o urpertiyi yasadim, allahim yardim et dedim. gercekten acil olarak lazim olan geldi

sans mi allahtan mi bilmiyorum ama aklimizin almadigi bazi seyler var.

cok garip entry oldu amk.

25 nisan 2015 sayısaldan beş bilmem

bir bucuk ay içinde ikinci defa beş bilmemdir. galiba intihar etmek en doğrusu.

güle güle dünya.

türk telekom dan 2 yıl ücretsiz internet

4 gb kota koyup nasıl olsa aşar bu kerizler düşüncesindeki kampanya.

sgk

1 ay önce gss primi altında eski borcum 130 küsür liraydı. sevinmişti affettiler diye, dün baktım 400 küsür lira.

nası bir sistemleri varsa artık.

blackberry playbook

sahibinden 100 liraya satılıktır.

bu entry kendini imha edecektir.

sözlük kürdü

aslen kürt değildir, doğu bile yaşamamaktadır. kürtcülük yapmayı marjinal olmak sanmaktadır. anca iki solcu güzelliğine sahip kızla yakınlık kurmak dışında bir boka yaramaz.

dertlenince yapılacaklar

en dramindan bir film izleyin aglayin. goz yaslariniz kurudugunda hafif tebebsumle hafinize daha dogrusu derdinize gulun. milyarca insanin oldugu milyon yasindski dunyada bu dunyanin sonu degil bunu farkedin.

insanlığın ölmediğini gösteren anlar

evinden baya uzaktasin. cebinde 3 lira bir de otobus bileti var. saat 12 yi gecmis otobus bulamiyorsun. napicam diye derken careszce eve dogru yurumeye basliyorsun. durmadan yurusen 4 saat surer. az biraz yurudukten sonra benzinligin birine rastliyorsun. hayatinda otostop cekmemisken utana sikala su adama bir sorayim diyorsun. adam ne demek kardesim evine bile birakirim diyor.

ben bu guzel insani alkisliyorum.

11 partinin yüzde 9 nokta 09 oy alması

barajın yüzde 10 olduğu bir ülkede sorun yaratır.

iki erkek öğrencisiyle sevişen abd li öğretmen

(bkz: my first sex teacher)

korkmuyordegilimbirazbiralzm

şarkı paylaşmış, güzelmiş de. müzikle aram olmadığı için bilindik bir şey mi yoksa kendisi ya da tanıdığı birinin amatör kaydı mı bilemedim. ama kiminse yolu açık olsun.