bugün

Yazın istanbulluların 300 günü birlikçi kıvamında bastığı güzel tatil köyü. Arabası olan gelmesin lütfen.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
genelde her yaz denize girdiğim yer inşallah bu yaz da nasip olur.
turgutreise yaklaşık 10 km uzaklıkta bulunan sahil beldesi. akyarlar köyü olarak geçer ama köy değil. denizi sığ, kumsalı taşlıdır. barış mançonun eski oteli oteli ve tarık akanın evi de bu koyda bulunur. otel bi ara sibel canın eşinindi boşandıktan sonra ne oldu bilmiyorum. ayrıca sedirden dondurma yemenizi tavsiye ederim. bir de akyarlara girmeden solda özbalcı var balları şahane ve orjinaldir. üst katında pideci bulunur o da en iyilerden. yolunuz düşerse uğramadan geçmeyin.
bodrum'a yaklaşık 13 km uzaklıkta, otel, tatil köyü ve devre mülklerin bol olduğu küçük ve şirin belde. deniz ve kumsalının şahaneliğiyle ünlü olan akyarlar, turgutreis'e bağlıdır.
bodrum'da denizin en güzel olduğu yer. çıkmadım adeta bir kere ısrar üzerine havuza girdim ki bence o deniz yerine havuza girenler oraya gelmesinler.
havası nasıl derseniz esiyor, terlemiyorsunuz yani saçınız gür ve dalgalıysa orada hemen kuruyabiliyor.
göçmen kaçakçılığıyla meşhur olmuş bir beldemizdir...
karaincir koyuyla meşhur yer. millet eğlenmek için turgutreis'e kayar.
meteoroloji ve de fener adlı plajlara sahip, sakin bir köydür.turgutreis'e 8km'dir. denizi sinusoidal bir yapıya sahiptir.gidersin normal derinleşir.sonr abi bakarsın beline geliyor. *
bodrum un fazla el degmemiş bakir koyu.
harika bir denize sahip şimdilik sakin ve ucuzumsu bir tatil yeri.
yemek konusunda kazık yemek mumkundur.
eski tiyatro yıldızlarını her gece fasıl yaparken gorebilirsiniz.
gümüldür ya da kuşadası ya da didim gibi denizi olan yer. derinleşemez buranın denizi..
bodrum icinde denizi en soguk olan yer. civi gibi..
bundan 15 yıl öncesinde ilk kez gördüğüm sapıttırıcı derecede güzel bir koy. Şimdilerde nerde o eski havası dedirten, heryeri plastik masa ve sandalyelerle dolumuş sevimsizleştirilmiş köy. Ama Köyün girişindeki Mehtap Restorant hala gidilip rakı içilesidir. Tarık Akan'ında bir Taş evi bulunur sahilde, denizin hemen önünde.
bodrum'a 20 km uzaklıkta olan bir koy. eskiden sessiz sakin bir yer iken şimdilerde hareketlendi. ayrıca kos adasına en yakın yer olarak bilinir. (bkz: kefaluka)
güncel Önemli Başlıklar