(bkz: akplilerin şirk beyanları sıralı tam liste)'ye hızlı bir giriş yapacak sözdür.

akp milletvekili, eski bakan(milli savunma, milli eğitim) ve tbmm başkanı ismet yılmaz söylemiş bunu.
tam olarak şöyle demiş;

--spoiler--
Hilmi Bilgin'e vereceğiniz destek ruzi mahşerde (kıyamet günü) beraat belgeniz (kurtuluş) olacaktır...
--spoiler--

inanmayan şuradan izleyebilir;
https://streamable.com/9vqmq

bu konunun biraz dışında biraz içinde olacak, ama akp sivas belediye başkan adayı hilmi bilgin kim?
bakınız kim;
görsel
görsel

hayırlı şirkler.

bugünlük de bana ayrılan sürenin sonuna geldik. iyi geceler...

edit: bu şirk beyanı savunacak bir akp'li arıyorum, var mıdır?
yakında cennetten parsele de bir el atılacak.
Heeeç kusura bakma.

Y a r g ı l a n a c a k s ı n ı z ...
(bkz: cennet 30 lvl hitman unlocked)
(bkz: 100 metre şirk koşusu)
boşuna adamların tek bildiği yol yabmak demediğimizi gösteren söylemdir. baksana adamlar cennete bile yol yabıyorlar. duble yoldur inşallah.
her türlü pisliği ( tecavüz- iftira- dolandırıcılık vs ne akıllara gelirse ) yapıyor ve oyumuzu istenen yere vererek kıyamet günü tüm suçlardan beraat ediyoruz.

(bkz: kolay bir din olarak akp dini)

dinimizden bu kadar soğutmayın, yazıktır günahtır beyler.
O halde 31 mart akşamını kandil yapalım da kutlayalım bari..! Mübarek bir gün olsun..! Sayı pek uygun değil ama.

(bkz: 31 mart vakası)
Insanlari dinsiz yapan bunlar iste seytan emekli oldu galiba.
Kur'an ayetlerinde açıkça Allah, peygamberimize insan olduğunu hatırlatarak,
kul hakkını ben bile af edemem diyerek,
inandık demekle cennete mi gideceğinizi sanıyorsunuz diye hatırlatarak,
böyle nice Allah ayetleri varken ve üstelik en acısı da Allah'ın kılınan namazlara,
okunan ezanlar ile Kur'anlara,
Tutulan oruçlara,
gidilen haclara (din gününe) lanet ettiği maun'a el uzatanlara (kamu malını yiyen, devletin bir kuruşunu bile haksız alan, kamu arazisine ev yapan talan eden, garip yetimin hakkını korumayan vb) büyük öfke duyan Allah; falanca partiye oy attın diye mi insanı hesap gününde elinde ki oy pusulasına göre hangi partiye oy attıysa af edecek?

Diyanet işleri başkanı bu putperestlik şirk için neden susuyor?

Allah, bir haksızlık yalan zulüm karşısında susanı dilsiz şeytan diyen bu din Muhammed peygamber değil mi?

Allah, eline Kur'an alıp veya incil ya da Tevrat alıp şirk içinde olanlara kitap yüklü eşekler diyor.

Eğer Kur'an hak ise ve Allah'ın kelâmı ise (amenna, bunda şüphemiz yok) diyanet Allah'ın yanında yer alsın.

Diyanet kendi baskısı olan Kur'an da yunus 17 de "Allah'a karşı yalan uyduran veya ayetlerini yalan sayandan daha zalim kim olabilir? Suçlular elbette saadete erişemezler"

Hud 18 de "Hem bir yalanı Allaha iftira edenden daha zalim kim olabilir? Bunlar rablarına arzolunacaklar, şâhidler de şöyle diyecekler: tâ şunlar rablarına karşı yalan söyliyenler, haberiniz olsun Allahın lâ'neti zalimler üstüne"

A'raf 37 "Allah'a karşı yalan uyduran veya ayetlerini yalan sayandan daha zalim kimdir? Kitap'daki payları kendilerine erişecek olanlar onlardır. Elçilerimiz canlarını almak üzere geldiklerinde onlara, "Allah'tan başka taptıklarınız nerede?" deyince, "Bizi koyup kaçtılar" derler, böylece inkarcı olduklarına kendi aleyhlerine şahidlik ederler"

Ankebut 68 "Allah'a karşı yalan uydurandan veya hak kendisine gelmişken onu yalanlayandan daha zalim kimdir? Cehennemde inkarcılar için durak yok mudur?"

Zümer 43 de Allah " Yoksa Allah'tan başka şefaatçiler mi edindiler? De ki: 'Onlar bir şeye sahip olmadıkları, akıl da edemedikleri halde mi şefaat edecekler?" Ayet de diyanetin yayınladığı Kur'an da yazıyor.

Diyanet bu vb nice şirk ve kâfirliklere karşı susmasın.

Hele ki Allah dan başka ve hakkını yediğimiz, canına kıydığımız, zulüm ettiğimiz insanlar ve canlılardan başka kimse bize ruz'i mahşer günü şefaatçi bağışlayan olmayacak.

Bu sözü günahları bağışlayan papa bile edemez.
Açıkça şirk içeren sözlerdir.

Dini siyasete alet etmektir.

saf insanların dini duygularını sömürmektir.

Peki açıkça şirk içeren bu sözler karşısında, saçma sapan konularda bilmiş bilmiş konuşan sözde alimler ne diyecekler? Hiçbir şey.
neden bunu daha önce söylemediler...nasıl ispat edeceğiz oyumuzu akp ye verdiğimizi..muhtara vereceğimiz oy ile belediye başkanına vereceğimiz oy kıyamette aynı kurtuluşu mu sağlayacak..hangi hoca bunu cuma hutbesinde konu edecek..çok bilinmeyen var..çok.
Cehennemden kombinem hazır.
Oy istediği belediye başkan adayı bu şahıştır. Daha önce bozkurt toros nickli arkadaş başlık açmıştır.

https://galeri.uludagsozl...lan-akp-li-vekil-1424522/
Yeni bir şey değil,bunların hocaları da cennette anahtar veriyordu.Allaha şirk koşmanın sonucu nedir? az çok biliniyor.Bunların alayı kafayı sıyırmış,ben boşuna din bezirganı demiyorum bunlara sonuna kadar haklıyım.
bize kafir demiş müftü efendi,
tutalım ben ona müselman.
vardıkda yarın ruz-i mahşere,
ikimiz de çıkarız anda yalan.
nefi
Sizin gibilerle cennette olmaktansa cehennemde yanmayi tercih ederim.
bir akp'li de çıkıp, "arkadaş fena saçmalamış, öyle şey olmaz" demiyor ya... asıl sıkıntı orada. bir kişinin saçmalaması problem değil normalde.
neee yoksa akp ye vereceğimiz oylar sırat köprüsünde bizi sırtında mı taşıyacak? hemen veriyorum.
mansur yavaş'ı söylemediği bir kelimeden linç eden haysiyetsiz aktroll piçleri neredeler?

çıkın lan ortaya şerefsizler.
karar;
atılı sucları isledigi kesin delillerle sabit gorulen mumin ve muminelerin omur boyu cehennemde yanmasına, fakat gerek dunyada iken aldıkları ihaleler ve rusvetler gerekse her durumda sessiz kalmaları goz onune alınarak cezalarının yarı yarıya indirilmesine, kalan cezanın ise akp diye bilinen ama kutsal varlıklarca kurulan partiye verdikleri oydan mahsup edilerek beraatlerine oy birligi ile ve temyiz yolu kapalı olarak karar verilmistir.
"Ataputçu kamalistler" diyen gavatları buraya alalım.
Cüzzi bir meblağ karşılığında belgenizi benden alabilirsiniz.
ilgilenenler için iban vereceğim.
https://twitter.com/i/status/1089283392678572032
Kundaktaki çocuğun ve evladının katili olan muhteşeme "ALLAH'ın yeryüzündeki gölgesi" diyenlerin şaşırtmayan sözüdür.