bugün

akp'ye karşı kurulan ittifakın listesidir efendim. düşmanlar gün geçtikçe artmaktadır:

cehape

mehape

hadepe

geziciler

paralel yapı

pkk

dhkp-c

faiz lobisi

new york times

istanbul barosu

merkez bankası

imfciler

siyonistler

darbeciler

sisiciler

ateistler

ayyaşlar

dinsizler

jakobenler

monşerler

elfler

zombiler

ölüm yiyenler

lord voldemort

fred çakmaktaş

öhömmm...

neyse efendim biraz fazla kaptırmışım.
sanırım doğru.
içine ramsay bolton, jon snow, dany targaryen, theon greyjoy, high septon, stannis baratheon, arya stark, sansa stark, yedi tanrılar, ışık tanrısı, g.r.r martin'in de eklenmesi gereken liste.

(bkz: üç evetle uğurluyoruz)
--spoiler--
ak gezenleri de ekleyelim lütfen
--spoiler--
eksik listedir.

devamı marty mcfly'dan zaman makinasını aşırarak milli iradeye darbe teşebbüsünde bulunan milli şef biff tanen.. damen lindelof, lost'taki "others", j.r.r tolkien falan... bu liste uzar gider..
Sauron u nasil unutursunuz. En buyuk dusmanidir hatta. Birisi orta Doğunun efendisi, birisi de orta dunyanin.
illuminatinin olmadığı bir şer ittifakı listesi her zaman eksik kalacaktır. illuminatiyi atlamayın lütfen!
(bkz: şirinler)
(bkz: Yenilmezler)
(bkz: ikizler)
(bkz: teletapiler)
Say say bitmeyen ittifaktır.
en son paralel vardı.

(bkz: mağdur edebiyatı)

zaten akp ne yaparsa türkiye için yapıyor değil mi!

bu arada kaç tane gemicik oldu efendim!
red kit.
örümcek adam.
rin tin tin.
daltonlar.

da ittifak içinde olanlardır. kişi götünden korkarsa uçan kuşu düşman görür.

edit : heidi 'de karşıymış.
sauron'da bu kirli ittifakta başı çeker.
ak yürüyenler
inanç kisvesi altında kraliçedöverler
Tony Montana ve çetesi
Soprano lar tam kadro.
Paranoyakta tavan yapan entry.
para kendisinde olan sözlük yazarı zavallı evrim hatası ezik gayler in içinde olduğu listedir. ayrıca lezbiyenler travestiler hermafroditlerde bunların içindedir.
Milli piyango sıralı tam liste gibidir azizim.

En muhalifler üstte, az muhalifler altta yer almaktadır.

Düşündürmüş ama maalesef guldurmemistir.
tc tarihinde en çok faizi ödemiş hükümet faiz lobisinden bahsetmez mi duvarları yumrukluyorum aq !
Calliou. Bilindiği üzere yumurcakta başlamıştı.
Ampul kafalı sevimli hayalet casper ise hâlâ tarafını belli etmedi.
can yücelin 'bizim orda göte göt derler' sözünü hatırlatan listedir.

Şimdi bir adam sokak ortasında bir çocuğu öldüresiye dövüyor, etrafta birbirini tanıyan tanımayan farklı dünyalardan insanlar da çocuğu döven adamı engellemeye çalışıp eleştiriyor. Adam da kalkıp 'bana karşı ittifak kurulmuş' diyerek haklılığını ortaya koymaya çalışıyor. işte bu 'akpye karşı ittifak kuruldu' iddiası bu kadar.çocukça bu kadar saçma bu kadar tabansız bu kadar gereksiz bu kadar.... bu kadar işte. dikkat edilirse artık 'biz yapmadık biz çalmadık biz usulsüzlük yapmadık biz yolsuzluk yapmadık' şeklinde savunma yapılmıyor. artık bu durumları açıkça ortaya koyan insanların farklılıkları afişe edilerek, bu gruplar arasında bir ihanet ittifakı kurulduğu iddia ediliyor.

Ayrıca seçimden önce iktidarda bulunan partiyi geçmeye çalışmak ne zamandan beri yasadışı oldu? işin doğası bu değil mi? nerenizden anlıyorsunuz demokrasiyi merak ediyorum.
akp harici tüm siyasi partiler dış mihrakların oyunu olduğundan mütevellit asdfghjkllş. *