bugün

biri şamaroğlanı, öbürü de hep mağdur.
chp nin slimani farkıyla kazanacağı versus.
akp bugün var yarın yok partisidir anap , doğruyol gibi. chp her zaman olan partidir. chpli aç da olsa partisini terketmez diğer aç kalınca tüyer.
not ; chpli değilim. mhp terk !..
tıpkı fener gs gibi olan iki rakip olup akp nin her seçimde chp yi ütü paket ettiği versustur.

fener nasıl cinconu her maç ütü pakat yapıyor buda öyle bişey.
Kişi vs kurum gibi bir durum söz konusu olmuş bu vs de.
ikiside birbirinden beter en iyisi hdpdir.
2si de aynı boktur biri diğerinin lacivertidir.

biri atatürkçüdür diğeri ümmetçidir bu yönden chp benim için bir adım öndedir.
Bu ikisi, bir de mhp hdp ikilisini kapat; türkiye o zaman şaha kalkar işte.

Bu dördü bizi perişan etti.
tam olarak bir değneğin iki boklu ucu. aralarındaki tek fark birisinin solda diğerinin sağda olması.
akp ülkesi için sürekli yatırım yapar kısaca çivi çakarken cuhape denen parti bırakın çiviyi akp nin yaptığı hazırlardan mamalanmaya çalışır versusudur.
ikisi de aynı şeyin laciverti .
akp nin cuhapeyi sakız gibi şişirip patlatacağı versustur. yapılan kıstasa yak lan..

görsel
hadi len oradan. chpde hiç fetullah seveni görmedim. chp ye dinsiz deyip sonrada dinci fetullahçı damgası yapıştırmaya çalışmak hahaha. chp ile abdullah öcalan ne alaka onu dahada anlamadım.
--spoiler--
hadi len oradan. chpde hiç fetullah seveni görmedim
--spoiler--

Wikileaks'de çatır çatır cia ajanı olduğu belgelenen sezgin tanrıkulu'na ne diyorsun ?

(bkz: sezgin tanrıkulu)

(bkz: tr 705)

Cia = amerika, pkk = amerika, amerika = fetullah gülen

chp'de yüksek mevkilere getirilen hdplileri saymıyorum bile

(bkz: Canan kaftancıoğlu)

edit:

--spoiler--
pkk=amerika ehehhe bunları yazarken otu fazla kaçırmış olmalısın

--spoiler--

incirlik üssünden pkk'ya yapılan silah yardımlarından haberin yok sanırım

(bkz: Orgeneral Eşref Bitlis)
bu mantığından ötürü sana bi plaket vermeleri lazım. pkk=amerika ehehhe bunları yazarken otu fazla kaçırmış olmalısın *
malesef.

aynı dışkının laciverti dense yeridir. .
Hiçbir farkları yoktur. Biri müslüman geçinir oruç tutar namaz kılar. Diğeri laik geçinir içki içer ahlaksızlık yapar.
Bugünün y-CHP'si, 2002-2014 döneminin Atatürk düşmanı AKP'si ile aynı çizgidedir.

Hiçbir anlamda fark yoktur.

15 Temmuz sonrasında AKP'nin Amerikan'ın tasmalı terörist ajanları FETÖ'cüleri hapislere tıkaması sonrasında ise FETÖ y-CHP ve HDP gibi partiler ile aynı ifadeleri kullanıp aynı yolda yürümeye başlamıştır.

O yüzden y-CHP ve 2002-2014 dönemi AKP'si arasında hiçbir fark yok demek doğru olur.

"CHP'de hiç Fero'cu görmedim" diyenlere, değerli kanıtlarla birlikte günümüzde y-CHP içerisinde siyaset yapan Fero severleri tek tek açıklayalım madem;

Kemal Kılıçdaroğlu: 2013-2014 yılları arasında cemaat üyeleriyle Amerika'da görüştü. Demirtaş'ı, Ahmet Altan'ı, Osman Kavala'yı savunuyor ve hapiste olmaları kendisini bayağı bir üzüyor. "Atatürk CHP'si değiliz!" ifadesi ona ait. Anayasa'nın ilk üç maddesini değiştireceklerini söylüyor. FETÖ'ye yapılan operasyonlara karşı çıktı. PKK'nın siyasi ayağıyla ittifak halinde. y-CHP Genel Başkanı.

görsel

Peki kimdir bu Osman Kavala?

15 Temmuz darbe sürecinde, Cia danışmanı Henry Barkey ile 93.5 saat telefon görüşmesi yaptığı bilakis ortada olan FETÖ'cüdür.

Henry Barkey kimdir?

15 Temmuz öncesi Büyükada Splendit Otel toplantısını tertipleyen, 15 Temmuz darbesinin üst aklı olan isim.

Demirtaş ve Ahmet Altan'ı biliyorsunuz zaten geçelim...

ibrahim Kaboğlu: Devleti katil ilan eden PKK'ya destek bildirisine imza attı. HDP ile Anayasa çalışması yapıp "Türk" ifadesini Anayasa'dan sildi. "Yetmez ama Evet!" dedi ve FETÖ'nün Balyoz-Ergenekon kumpaslarını alkışladı. y-CHP milletvekili.

görsel

Özgür Özel: Manisa'daki FETÖ ablalarını hapiste ziyaret etti ve bu Fethullahçı teröristlere özgürlük talep etti. y-CHP Grup Başkanvekili.

görsel

Mahmut Tanal: Samanyolu TV, Zaman Gazetesi ve Bank Asya'yı destekleyen ekibin başında yer alıyor. "Benim maaşımı Bank Asya'ya yatırın." sözü ona ait. y-CHP milletvekili.

görsel

Erdoğan Toprak: FETÖ'nün eylemlerini planladığı Abant Toplantıları'na katıldı. Ayrıca Türkçe Olimpiyatları'nda da boy gösterdi. Milyoner. y-CHP milletvekili.

görsel

Eren Erdem: "Türkiye ve iran savaşsa iran'ı tutarım" dedi. Zaman Gazetesi'ne destek ziyaretinde bulundu. y-CHP'de milletvekilliği görevinde bulundu.

görsel

Enis Berberoğlu: Zaman Gazetesi'ne ziyaretler düzenleyerek kapatılmasına karşı çıktı. Gazetecilik döneminde Cemaat'e yakın çıkışlarıyla ön plandaydı. y-CHP milletvekili.

Burhan Şenatalar: 10 Aralık Hareketi'nin kurucusu. "Yetmez ama Evet!" dedi Ergenekon kumpasını alkışladı. 6 yıl y-CHP MYK üyeliği yaptı.

görsel

Ekrem imamoğlu: Samanyolu TV'de FETÖ kumpaslarını savundu. Demirtaş'ın çizgisini beğendiği söyledi. Eski ANAP'lı. ABD'den 'karşılıksız' hibe alıyor. y-CHP'li istanbul Büyükşehir Belediye Başkanı.

ilhan Kesici: ANAP'lı. Bilderberg toplantılarına katılıyor. Cemaat bağlantıları biliniyor ve ülkeye gelen Yahudi temsilcileri zamanında evinde ağırlıyordu. y-CHP milletvekili.

görsel

Tuncay Özkan: Bütün medyasını FETÖ'cü Akın ipek'e sattı. Akın ipek firari, kendisi y-CHP milletvekili.

görsel

Yüksel Taşkın: "Yetmez ama Evet!" dedi. Balyoz-Ergenekon kumpaslarının tetikçi FETÖ Gazetesi Taraf'ta yazarlık yaptı. Balyoz-Ergenekon kumpaslarını alkışladı. Haklı olarak KHK'yla görevinden alındı. AKP'ye "Dinci Kemalistler" diyor. y-CHP Genel Başkan Yardımcısı.

Bunlara rağmen y-CHP'yi destekleyenler ise Ulu Önder Atatürk'ümüzün izlerinden gitmeyen, etnikçi-mezhepçi yüzlerini Atatürkçülük maskesiyle kapatan Sahte Atatürkçülerdir.

Uyan Türkiye'm.

Uyan artık güzel Türkiye'm...

Biz ülkemizi çok seviyoruz, her ne kadar biz Gerçek Atatürkçüleri ezen ve bizlere "AKP'li" iftirası atarak itibarsızlaştırmaya çalışan, üniter yapımızla ve ulusal birliğimizle problemi olan Sahte Atatürkçüler sizleri manipüle etse bile biz sizleri ve bu ülkeyi hala çok seviyoruz.
CHP elestirilirken 98 yıl geriye dönülür.akp yi mesela fetö üzerinden eleştirirken 17 Aralık 2013 milat alınır.
ikisi de aynı halt olan partilerin versusudur. ikisinde de bolca pkk'lı ve atatürk düşmanı vardır.

Yalnız ben kılıçdaroğlu'nun ilk zamanlarını beğeniyordum fakat sonradan gerçek yüzü ortaya çıktı bu herifin. Chp'ye sadece belediye seçimlerinde oy vermişliğim vardır. Aman, ikisinden de umut yok bence. Görüşüme göre partinin olmamasının zorluğu çok zor..
Halisahada kapismasi gereken 2 partidir. Akpliler dergaha gider zikir cekeriz. Biz alirsak meyhanede raki icmeye.
biri her tarafa prinç bronz beton heykel yapan diğeri köprü viyadük şehir hastaneleri metro metrobös marmaray kanal istanbul her şehre havalianları gibi dev projelere imza atmış iki partinin versusudur.

özetle atla eşşek mukayesesi..
birbirinden farkı olmayan iki tırt parti. ikisinin ortak kümesi kürtlerdir. başka söze de gerek yok.
ülkeyi satan vs geri alacak olan.
görsel