1. 1.
    Bu seferde olmazsa zorlamayın derim. Bavulları yeniden toplamak zorunda kalacaksınız. Her türlü yolu denediniz, denerken de zamandan istifade ibb’de yediğiniz naneleri temizlemek için çabaladınız ama tutmadı. Millet artık ne olduğunuzu iyi biliyor. Emniyet’i bile yerel seçime dahil edip her şeyi meşru göstermeye çalıştınız. En büyük algı operasyonunu yapıyorsunuz sonra başkasına çamur atıyorsunuz. Ayıp ayıp! Azıcık onurlu olun.
    akp bavullarla yskda
    6 -4 ... euludagg
  2. 2.
    bavullarda oy pusulaları mı var? değiştirecekler sanırım.
    5 -2 ... el chapo guzman
  3. 3.
    en son ergenekon kumpasında delil diye kendi uydurdukları deli saçmalarını taşımak için bavulla gezen fetöcüleri görmüştük.
    tarih tekerrürden ibaret. sözde fetöyle mücadele var. zihniyet aynı sahtekar zihniyet.
    6 -3 ... strawberry blonde
  4. 4.
    Napsınlar fetöcüler her işe el atıyorlar,hükümet okadar okul dershane medya holdinglerini kapattı gelir kaynaklarını kesti yapabildiği kadar.50-60 yıllık çalışmalarını yerle bir etti.ee OnlardA boş durmuyor hertürlü fırsatı ganimet bilecekler.
    2 -2 ... kalahari 1
  5. 5.
    fetocülerin çaldığı oyların konulduğu valizlerdir. biraz onurlu olun oy çaldık hile yaptık deyin.
    3 -6 ... cihaner
  6. 6.
    Yakında bavullarla belediyeyi terkedecekler. Prova yapıyorlar.
    5 -2 ... serdarsl06
  7. 7.
    imamoğlu taraftarıyım ama kaynak olmadan bu tür haberlere inanasım gelmiyor.

Kaynak gösterin.
    1 ... eski yesil kulluk
  8. 8.
    Ysk üyelerine karşı hazırlanan suç dosyaları olabilir. Ayağınızı denk alın anlamında. Önümüzdeki günlerde kokusu çıkar. En son bu bavulları balyoz zamanı askerlerin evini basan polislerde görmüştük.
    -1 ... cikolatalidonut
  9. 9.
    incelenmesi seçimden daha uzun sürecek belgeler.

Oha lan 3 valiz belge incele incele bitmez. En son ergenekon davasında böyle bavullar falan görmüştüm.

Ben bu filmi bir yerden hatırlıyorum sanırım.
    ... eski yesil kulluk
  10. 10.
    Oldu olacak ülkenin bi kısmını cezaevi yapalım, akp' ye oy vermeyen herkesi oraya atalım. Bitti gitti.
    Onu da mı ben söyleyeyim?
    1 -1 ... bavyera belediyesi