bugün

Az önce denk geldiğim tv kanalıdır. Bir ropörtaj yapılıyor ve konuşan kişi bildiğin hakaret, küfür ne varsa ediyor. Siyasi düşüncelerini, görüşlerini eleştirmek adına değil sadece merak ettiğim neden sansür kullanılmıyor.
halkı birbirine düşüren tv kanalı.
https://www.youtube.com/watch?v=uTwa2x3F_8E

malum tayfayı şamar oğlanına çeviren sunuculara sahip. sağlam güldüm. tam da olanı anlatmış. arada izlesem mi napsam ahah.
Şöyle bir kanal;

görsel

Ayrıca;
RTÜK şikayet: 4441178
gözümde beş para etmeyecek olan rezalet bir tv kanalı. Ne izler ne izletirim.
Bugün destek aldıkları insanlar yarın yanlarında olmayınca ne yapcaklar merak ediyorum açıkçası.
isminin hakkını veriyor.
kablolu Tv de mi yoksa başka yerde mi Nerede olduğu merak edilen kanal.
bugun anasina 7 ceddine sovdurmus kanal. simdi bunlarin bir muhabiri var, sariyer de 10 kasim anmasinda millete antik kuntik sorular sorup galeyana getirmis. meydanda anitkabir maketi varmis, kabeyle bir mi tutuyorsunuz bunu demeye getiriyor aklinca, milleti de kiskirtiyor.

behey anasini kabe maketinin golgesinde siktigimin kevase cocugu, senin hayatini, yedi sulaleni, gelecekteki tum akrabalarini onlu arkali sikeyim tamam mi.

simdi siktir git.
kendi çalar kendi oynar
seyreden varmıdır ya la bunu
ateist olduğumdan benim tv u banlamışlar galiba
hiç rast gelmedi hamdolsun.
Bugün varlığını yeni öğrendiğim kanal.
adı gibi ak-it..
dandik bir tv kanalı.
geri fites yapmıştır.
kraldan çok kralcılık yapan bir tv. kulakları kral tarafından çekilmiştir. kesin bilgi yayalım.
ayak üstü reklamının yapıldığı bok çukuru. ulan kimse siklemese problem olmayacak.
(bkz: r)
Ak it tv.
Röportaj yapıyorlar milletlen ama resmen ayak üstü tartışma yapıyorlar. Birde nerde bilgisiz biri varsa onu seçiyorlar. Çoğu görüntü de makaslaniyor.
Bana göre beş para etmez ama bunları izleyenler var.
şeriatçi ağabeyleri sıkça gördüğümüz malum zihniyetin kanalı.
Rezillik diz boyu. Islam düşmanı Doğu Perinçek, Islamcı geçinen Akit TV'de. Bu adam aylar evvel vatan hainiydi. Öcalan'la el ele resimleri paylaşılırdı. Hayat çok garip, ülke çok garip, islamcılar çok garip, doğu perinçek çok garip, biz çok garibiz.
herkesin izlemesi gereken, şiddetle tavsiye edilen bir tv programıdır.
TV kanalını TV programı zanneden izleyici kitlesine sahip kanal.
Değil izlemek kanal listesinde bulundurmak bile israf olan kanal.
korkusuzmuş,

https://www.youtube.com/watch?v=41B7AKAzQyA

bu videodan sonra kıvırta kıvırta bir hal olmuştur, pardon kuzenim çekmişe kadar durumu getirmiştir. madem doğruların arkasındaydı mahkemede de arkasında dursaymış.

akp nin bilinçaltıdır ve akp destekçisidir zaten bunlar. akp nin kafası neyse bunların da aynıdır.
troll tv.
Herhangi bir siyasi goruse sahip olmadigim halde hic hazetmedigim kanaldir.