1. 0.
    Az önce denk geldiğim tv kanalıdır. Bir ropörtaj yapılıyor ve konuşan kişi bildiğin hakaret, küfür ne varsa ediyor. Siyasi düşüncelerini, görüşlerini eleştirmek adına değil sadece merak ettiğim neden sansür kullanılmıyor.
    3 ... zaynkk
  2. 1.
    halkı birbirine düşüren tv kanalı.
    1 -1 ... strategy
  3. 2.
    https://www.youtube.com/watch?v=uTwa2x3F_8E+

malum tayfayı şamar oğlanına çeviren sunuculara sahip. sağlam güldüm. tam da olanı anlatmış. arada izlesem mi napsam ahah.
    4 -5 ... venus bella
  4. 3.
    Şöyle bir kanal;

akit tv

Ayrıca;
    RTÜK şikayet: 4441178
    9 -1 ... birazdan gelir sur sesi
  5. 4.
    gözümde beş para etmeyecek olan rezalet bir tv kanalı. Ne izler ne izletirim.
    Bugün destek aldıkları insanlar yarın yanlarında olmayınca ne yapcaklar merak ediyorum açıkçası.
    13 -2 ... cengiz khan
  6. 5.
    isminin hakkını veriyor.
    7 ... cakmasamara
  7. 6.
    kablolu Tv de mi yoksa başka yerde mi Nerede olduğu merak edilen kanal.
    -2 ... sevgilim ben manyak oldum
  8. 7.
    Böyle bir kanal mı varmış arkadaş. Hemen trt1 in yerine 1. Sıraya koyayım kendisini.
    3 -1 ... orjinaldeli
  9. 8.
    bugun anasina 7 ceddine sovdurmus kanal. simdi bunlarin bir muhabiri var, sariyer de 10 kasim anmasinda millete antik kuntik sorular sorup galeyana getirmis. meydanda anitkabir maketi varmis, kabeyle bir mi tutuyorsunuz bunu demeye getiriyor aklinca, milleti de kiskirtiyor.

behey anasini kabe maketinin golgesinde siktigimin kevase cocugu, senin hayatini, yedi sulaleni, gelecekteki tum akrabalarini onlu arkali sikeyim tamam mi.

simdi siktir git.
    4 -2 ... jigsaw2
  10. 9.
    kendi çalar kendi oynar
    seyreden varmıdır ya la bunu
    ateist olduğumdan benim tv u banlamışlar galiba
    hiç rast gelmedi hamdolsun.
    3 ... yar doc kursad tarkan altaylar